Autor Wątek: Sprzedam lawete motocyklową na 3 moto  (Przeczytany 6761 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ALFJOT

  • Gość
Sprzedam lawete motocyklową na 3 moto
« dnia: 2012-03-25 13:47 »
Sprzedam przyczepke do przewozu motocykli.
Przyczepką przewozić można 3 crosy , lub 2 ''normalne'' motocykle.
Sam przewoziłem nią mojego Goldasa, trasa 700km.
Przyczepka jest oryginalna a nie samoróbka, jest tzw łamana, to znaczy ,że nie potrzeba najazdu do załadunku moto, wystarczy wykręcić jedną śrubę i przechylić całą platformę do tyłu.
Przyczepa w pełni sprawna, elektryka, łożyska, opony, zaczep i cała reszta jest w bdb stanie.
Zarejestrowana jako lekka, rok produkcji 2004.
Posiada koło manewrowe, koło zapasowe, skrzynkę na pasy, lub narzędzia.
Ostatnio przed trasą, wymieniłem łożyska w kole, przeglądnąłem ją całą i stwierdzam , że jest w bdb stanie.
Nowe przyczepy , które oferowane są w cenie od 2500zł są bardzo delikatne i badziewne.
Znajomy kupil podobną nowiutką , zapłacił 3600zł .
Niby fajna bo ładna i nowa a wszystko zrobione tak że lekkiego crosa bał bym się wsadzić na nią.
Blachą cieniutka, gnie się w rękach, zero zaczepów , brak podłogi, więc nawet nie ma jak nogi postawić, brak koła manewrowego, oraz zapasowego, masakra!!!!!.
Ja na mojej woziłem juz ciężkie kłady (polaris 800, cf moto 500), motocykle różnej maści w tym Goldasa i muszę powiedzieć , że baaardzo fajnie się prowadzi , tak na pusto jak i załadowaną, nie podskakuje, nie szarpie, nie buja itd.
Sprzedaje poniważ kupiłem auto-lawetę .
Zdjęcia mogę przesłać zainteresowanym na meila.
Cena dla forumowiczów oczywiście promocyjna 1700zł.

Jeśli ktoś potrzebuje taniego transportu, samochodu , motocykla, lub czegoś co da się załadowac na platformę, walić jak w dym.
 

Robert_K

  • Gość
Odp: Sprzedam lawete motocyklową na 3 moto
« Odpowiedź #1 dnia: 2012-03-25 16:51 »
Podaj cenę dla nie-forumowiczów to wrzucę to na Podkarpackie forum, może jacyś chętni będą ;)
 

ALFJOT

  • Gość
Odp: Sprzedam lawete motocyklową na 3 moto
« Odpowiedź #2 dnia: 2012-03-25 18:07 »
Ile dokleisz tyle zarobisz, myślę że uczciwa cena to ok 1800 1900zł.
 

ALFJOT

  • Gość
Odp: Sprzedam lawete motocyklową na 3 moto
« Odpowiedź #3 dnia: 2012-03-26 23:51 »
http://moto.allegro.pl/przyczepa-motocyklowa-3-moto-1-klad-oryginal-i2233270783.html

Jeśli komuś jest potrzebna taka przyczepka, to z pewnością się spodoba a co do ceny to się dogadamy :beer: