Autor Wątek: Renault Laguna 2.2 dci INITIALE PARIS GRAND TOUR 2006r  (Przeczytany 7132 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

bartek V

  • Gość
Sprzedaje swoje auto. moze akurat ktoś zechce ??
link do aukcji
http://allegro.pl/laguna-grand-tour-initiale-paris-2-2-dci-automat-i1884917997.html?source=oo

cena adekwatna do stanu fakrycznego.
POLECAM !!!
 

ALFJOT

  • Gość
Odp: Renault Laguna 2.2 dci INITIALE PARIS GRAND TOUR 2006r
« Odpowiedź #1 dnia: 2011-10-19 22:22 »
- 13 sta wiadomość na 4-umie i handelek? :icon_rolleyes:
- nie dziwi że chcesz sprzedać lagunę (trudno o bardziej awaryjny samochód) :nod:
- pięknie napisana książka :nod:
- cena z górnej pułki

- powodzenia, bo autko mimo swoich wad jest zajefajne. :D
 

bartek V

  • Gość
Odp: Renault Laguna 2.2 dci INITIALE PARIS GRAND TOUR 2006r
« Odpowiedź #2 dnia: 2011-10-20 13:47 »
na forum wiecej czytam jak pisze.. to prawda... a co do laguny to jak sie chyba orientujesz, to wersje po lifcie awarie wieku dziecięcego mają usunięte.. jak dla mnie autko super, wszystko sprawne i autentyczny mały przebieg. Sprzedaje tylko dla tego ze musze zmienic ( to jest dla mnie jak na tą chwile za eleganckie, szukam pickup'a albo vana typu trafic) a co do ceny, to wiem ile czasami człowiek sie po kraju najeździ oglądając "igły" , jak szukałem mojej FJR to tez z 1000zl na paliwo w błoto poszło... jak sprzedawalem moje poprzednie auto, tez cena byla chyba najwyzsza na allegro... pierwszy klijent jaki przyjechał to odrazu kupił po tym jak stwierdził , ze dawno nie widział tak zadbanego i sprawnego auta. Poprzednie moto jak sprzedawalem (honda VFR 800 RC46) tez wystawilem za cene, z której niejeden się smiał ze nie sprzedam za tyle, choćby nie wiem co...a sprzedalem pierwszemu klijentowi jaki przyjechał ogladac... nawet chłopak nie miał się do czego przyczepić zeby się targować.... a zatem : wiem co mam i wiem co ludzie sprzedają za niewiele mniejsze pieniądze i w jakim przeważnie stanie są te pojazdy. Więc WIEM CO MAM I ZA DARMO NIE ODDAM !! Warto polecić komuś znajomemu...
« Ostatnia zmiana: 2011-10-20 13:50 wysłana przez bartek V »
 

ALFJOT

  • Gość
Odp: Renault Laguna 2.2 dci INITIALE PARIS GRAND TOUR 2006r
« Odpowiedź #3 dnia: 2011-10-20 17:58 »
Znam ten model aż za dobrze i też wiem co mówię.
Wiem że w dieslu bym nie kupił i tyle.
Co do ceny, to uważam że właściwą wyznajesz filozofię, szkoda tylko że tak mało jest takich uczciwych sprzedających.
Ja dość często kupuję i sprzedaję rózne pojazdy , więc wiem jak sprawa wygląda.
Niestety muszę podzielić Twoją opinię, czasem należałoby wsadzić  kolbę lutownicy między pośladki, tym co sprzedają ''igiełki''.

Kiedyś nawet myślałem jak naznaczyć takiego sprzedającego' 'IGŁĘ''.
To by było dobre, znajdujesz samochód , lub motocykl, który cię interesuje, dzwonisz do właściciele, on potwierdza super stan, wsiadasz do swojego samochodu, tankujesz do pełna , zarywasz noc i pół dnia, nawijasz kilkaset km, docierasz do gościa a twoim oczom ukazuję się stodoła a w niej tzw. ''kibel''.
Wracasz do domu , wściekły na siebie , że szmad drogi jedziesz pooglądać stertę szpachli i smaru, zatrzymujesz się w zajeździe , bo jeść trzeba. Z porfela wyskakują kolejne cenne bilety NBP.
Docierasz w końcu wieczorem do domu i robisz podsumowanie.
Wynik jest bezlitosny; właśnie zrobiłeś sobie i koledze (bo ktoś musiał wracać 2 autem) wycieczkę za 700zł i zmarnowałeś weekend 2 osobom.
Po miesiącu przychodzi zdjęcie z radaru i okazuje się że nie udało się zmieścić w 1000zł.

Gdyby była możliwość postawienia na gościu lub samochodzie  x , byłbyś jedyny , któremu upaliło 1000zł  :D
 

mireckii

  • Gość
Odp: Renault Laguna 2.2 dci INITIALE PARIS GRAND TOUR 2006r
« Odpowiedź #4 dnia: 2011-10-20 18:39 »
Laguna II 2.2dci to ladny samochod.Tylko fotki sobie robic bo do jazdy to tak sobie.
Polecam komus kto mieszka obok ASO i ma gruby portfel.Czesci do renault to poprostu maskra.
Laguna II dci to chyba najbardziej awaryjny samochod w gamie renault!! A cos o tym wiem.
Mimo wszystko zycze powodzenia w szybkiej sprzedazy!!!!!!!!
 

bartek V

  • Gość
Odp: Renault Laguna 2.2 dci INITIALE PARIS GRAND TOUR 2006r
« Odpowiedź #5 dnia: 2011-10-20 20:26 »
kurcze panowie u mnie w garażu same renault i pokrewne w dci : Master 2.2 dci , scenic 1.9 dci , laguna 2.2 dci i znajomy ma podobna 2.2 dci... jedyne naprawy jakie mam to raczej wymiany części typu klocki filtry i oleje... a wizyty w serwisie polegają raczej na przeglądach okresowych.. wiec jestem chyba wyjątkiem niebywałym skoro takie auta mi się trafiły...
 

Eskimos

  • Gość
Odp: Renault Laguna 2.2 dci INITIALE PARIS GRAND TOUR 2006r
« Odpowiedź #6 dnia: 2011-10-20 21:10 »
Moja mama ma Megana Coupe '01 1.9dci. Silnikowo nie mam mu nic do zarzucenia, może poza nieco niską, traktorową kulturą pracy (no, ale R6 w BMW rozpieszcza pod tym względem ;) ). Pali mało, oleju nie bierze, zapi*****a - jest OK. Korozji też nie ma, natomiast cała reszta to jakiś zonk jest. Jakość wykonania, spasowania, jakość plastików, materiałów - porażka, awaryjność zawieszenia - dramat! Średnie przebiegi między naprawami kolejnych pukaczy i stukaczy to 200-300km. Zrobię, jedzie OK, nic nie trzeszczy, nie stuka, nie puka, pojeżdżę 2-3 dni i znowu gdzieś łapie luz, coś się wybija, zaczyna się tłuc i tak po kolei wymieniam zawias na raty :P