Autor Wątek: kupię oryginalną kanapę  (Przeczytany 17551 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Rafał22

  • Uzależniony
  • ****
  • Wiadomości: 900
  • Płeć: Mężczyzna
    • Status GG
  • MoTo: Yamaha FJR 1300
Odp: kupię oryginalną kanapę
« Odpowiedź #30 dnia: 2014-04-20 12:11 »
Ta druga FJR z ogloszenia jest z tego samego źródła lecz innego sprzedawcy . Motocykle w bardzo dobrym stanie technicznym , będzie ich więcej w ogłoszeniach a raczej sprzedawane pojedyńczo .

A po za tym Piter bedziesz zadowolony , kolega z Poznania też kupił kolejną , rozebralismy z plastików i musze powiedziec że jest wszystko ok .
« Ostatnia zmiana: 2014-04-20 12:15 wysłana przez Rafał22 »
JAK SIĘ COŚ W GŁOWIE NIE MIEŚCI ......TO TRZEBA MIEĆ W DUPIE !!!!!!!!!
 

Offline Piter

Odp: kupię oryginalną kanapę
« Odpowiedź #31 dnia: 2014-04-21 21:16 »
Dzisiaj zrobiłem pierwsze dłuższe jazdy testowe w celu sprawdzenia stanu technicznego. Łożysko w główce ramy zaczyna się odzywać ale to mnie nie zdziwiło. Lagi pociły się przy zakupie  ale przestały. Poza tym nic nie wynalazłem do czego można by się czepiać. Dzięki jeszcze raz Rafał 22 za pomoc przy zakupie. Bez Twojego sprawdzenia z pewnością nie pojechał bym w ciemno kolejne 1000km  aby sprawdzić stan sprzętu. Już trzy tygodnie wcześniej pojechałem po pewniaka do Łodzi. Jak zobaczyłem tego DL1000 ( cacko) to nie wiedziałem czy ze mną jest coś nie tak czy ze sprzedającym. Czeka mnie teraz trochę pracy w dopracowanie wyglądu zewnętrznego ale to było od początku wliczone w ten zakup.
« Ostatnia zmiana: 2014-04-21 21:28 wysłana przez Piter »