Autor Wątek: sprzedam/zamienie fjr 2003 abs  (Przeczytany 3020 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

łobuz

  • Gość
sprzedam/zamienie fjr 2003 abs
« dnia: 2016-08-11 23:29 »
FJR1300 2003r ABS przywieziona z Niemiec, kupiona od handlarza z Sieradza 23.05.2015.(47170km)
Od nowości zblokowana i używana w niemcowni na 72kW dopiero w Polsce zdjęta blokada, w PL dowodzie rejestracyjnym zostało 72kW, moc pełna serducho zdrowe jak dzwon.
Nie jest przeróbką z policyjnej, ani ulepkiem z kilku sztuk, mam kopie wszystkich niemieckich dokumentów Brief, dowód rejestracyjny (oryginały w wydziale komunikacji), blokada 72kW itd. jeden właściciel w Niemczech, jestem pierwszym właścicielem w Polsce.
 Nie mam książki serwisowej,
 W 2015 zwiedziła Woodstock, Alpy i parę wyjazdów do Czech. W tym roku tradycyjnie Alpy, Woodstock, Czechy, na piwo do Leżajska i inne pomysły. Obecny przebieg 61000km.
Motocykl posiada 3 kufry w kolorze nadwozia-centralny nie oryginalny, kufer centralny zmieniłem na twardszy Givi razem ze stelażem, jednak chciałbym sobie go zostawić, stelaż i płytę oddaje z motocyklem, dodatkowo oryginalny stelaż i dodatkowa płyta.
Wszystko sprawne: abs, elektryczna szyba i schowek, dołożone gniazdo 12V.
Po Alpach 2015 wymieniona opona przód, do końca tego roku powinna wystarczyć, tył również. Olej+filrty zmieniane po zakupie i przed zimą, przed alpami w tym roku założone miękkie klocki z kevlarem przód+tył. Wymieniałem uszczelniacze w lagach, płyn sprzęgło i hamulcowy.
Motocykl był na pewno przewrócony delikatnie na lewą stronę – ślady na deklu. Była też przewrócona na prawą stronę – ślady na prawym wydechu, dwie nie duże wgniotki, prawy kufer nie ma naklejki i nie działa mechanizm otwierania, zamek ok. (było kombinowane), nic z tym nie robiłem. Na owiewkach nie ma śladu, jakby były wymienione.
10.08.2016 zmieniłem wydechy razem z dolotami, kupiłem polskie Huzary, jest to jedyna w Polsce Fujarka z tymi wydechami, po montażu, poprawkach obejm, zrobieniu zdjęć, będą dopiero w ofercie, wygląda ładnie, nie ryczy, basowo mruczy, wydechy mają podwójny db killer więc jak komuś mało można jeszcze zrobić głośniej.
FJR ustawiona typowo na winklowanie, zawieszenia na twardo, miękkie  klocki – opony pozamykane, 3mm pasek tchórza na przedniej, tylna metzeler Z6(c) zamknięta. Oczywiście nyple  podnóżkowe zostały na alpejskich przełęczach :) i trochę na czeskich winklach.
Sprzedaje ponieważ jest za ciężka, ma za mało R w FJR, szczególnie na zakrętach, zawieszenie skończone, opony pozamykane. Możliwa zamiana na KTM 990SMT z dopłatą z mojej strony, rozważam też powrót do ukochanego GSX1400.
Cena 15tyś zł do uzgodnienia, Zapraszam na oględziny k/Opola tylko w weekendy. Zdjęcia zrobię w weekend. Jeszcze nie wystawiona na allegro i olx.
 

łobuz

  • Gość
Odp: sprzedam/zamienie fjr 2003 abs
« Odpowiedź #1 dnia: 2016-08-13 07:30 »
Dla forumowiczów cena -500 i rozmawiamy dalej, bez huzarów -900.
 

Jacek

  • Gość
Odp: sprzedam/zamienie fjr 2003 abs
« Odpowiedź #2 dnia: 2016-08-13 08:51 »
To ta z Jełowej ? Jak zawory wydechowe ? Napi*****ają ?
 

łobuz

  • Gość
Odp: sprzedam/zamienie fjr 2003 abs
« Odpowiedź #3 dnia: 2016-08-13 18:22 »
Zawory w porządku, działa normalnie, możesz dzisiaj śmigać w Alpy, serwisowana u Grzesia w GMK Extrerme, przyjedź na oględziny :)
Pierwsze dwa zdjecia z dzisiaj, reszta z maja. W poniedziałek jedziemy na czeskie winkle, jak masz chęci to zapraszam, oglądniesz dokładnie, karniesz się po winklach :)
 

Jacek

  • Gość
Odp: sprzedam/zamienie fjr 2003 abs
« Odpowiedź #4 dnia: 2016-08-13 21:10 »
Czyli nie wiadomo, czy to ta z Jełowej ?
 

łobuz

  • Gość
Odp: sprzedam/zamienie fjr 2003 abs
« Odpowiedź #5 dnia: 2016-08-14 21:02 »
Tak to ta z Jełowej, jeżeli to ma jakieś znaczenie, jestem z Opola a pomieszkuje czasami w Jełowej. Motocykl był wystawiony w maju na olx przez chwilkę gdyżalbowiem później jechałem w alpy.
 

łobuz

  • Gość
Odp: sprzedam/zamienie fjr 2003 abs
« Odpowiedź #6 dnia: 2016-08-17 21:17 »
Temat do zamknięcia, pojechała  :embarrassed: