Autor Wątek: witam  (Przeczytany 10913 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

leszek cola

  • Gość
witam
« dnia: 2014-01-08 22:39 »
Witam jeszcze raz wszystkich serdecznie . Pełen szacunek dla administratora . Mimo że ktoś mi na początku sugerował wymianę monitora widzę  jednak że szata graficzna tego forum się zmieniła . Moim zdaniem teraz jest o niebo lepiej i można bez problemu zlokalizować powitalnie.Przepraszam że jako nowy tak piszę ale mogę mieć  inne spojrzenie na dany temat . piszę z małej litery jak jest przyjęte - dzięki za info od mojego imiennika .Jest to moje pierwsze forum na którym się zalogowałem .
 

Offline ducati996

  • Moderator
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 6957
  • Thanked: 15 times
  • Płeć: Mężczyzna
    • Status GG
  • MoTo: FJ 1200'89 3CY, XL 600 RM-G'86, WSK 125'80
Odp: witam
« Odpowiedź #1 dnia: 2014-01-08 22:46 »
No i witaj :)
Ja ci k**** dam z małej litery...piszemy tak jak byś pisał wypracowanie maturalne  - poziom ekspert - rozumiemy ? :)
 

leszek cola

  • Gość
Odp: witam
« Odpowiedź #2 dnia: 2014-01-08 22:52 »
kazali pisać z małej bo z dużej to ponoć KRZYK :icon_rolleyes: :icon_twisted:
 

Offline jalech

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1735
  • Płeć: Mężczyzna
  • MoTo: FJ 1200 3CV '88
Odp: witam
« Odpowiedź #3 dnia: 2014-01-08 23:02 »
kazali pisać z małej bo z dużej to ponoć KRZYK :icon_rolleyes: :icon_twisted:

Chyba coś pomieszałeś ... :)
Gdyby Bóg preferował przedni napęd, chodzilibyśmy na rękach.
 

MaciejFjr

  • Gość
Odp: witam
« Odpowiedź #4 dnia: 2014-01-08 23:09 »
Witaj  :rolleyes: , hmmmmm to będą krzyczeć na Ciebie, pamiętaj z małej NIET  :D
« Ostatnia zmiana: 2014-01-08 23:34 wysłana przez MaciejFjr »
 

leszek cola

  • Gość
Odp: witam
« Odpowiedź #5 dnia: 2014-01-08 23:13 »
przeniosłem do przeczytania - mam jeszcze pytanie - czy zawsze trzeba przy wysłaniu wiadomości odpowiadać na te pytania weryfikacyjne ?
(Bez tematu)
« Wysłane do: leszek cola dnia: 2013-12-31 12:09 »

    Odpowiedz
    Cytuj
    Usuń

Witaj Leszku, imienniku. Wiec tak:
- na przywitanie wejdź do działu przywitalni i tam się przywitaj, to taki u nas zwyczaj.
w dobrym tonie jest wypełnienie w profilu wszystkich pól tak aby forumowicze mogli Cię poznać bliżej.
Napisz coś jeszcze o sobie, skąd jesteś, czym jeździsz , czym jeździłeś, czym się zajmujesz itp...

I sprawa podstawowa, nie pisz wielkimi literami. W Necie pisanie wielkimi literami traktowane jest jak krzyk... :)

To tak na początek :).

Życzę powodzenia na forum, pewnie dasz radę... :)

Pozdrawiam
Leszek - vel jalech   :laugh:
 

Offline ducati996

  • Moderator
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 6957
  • Thanked: 15 times
  • Płeć: Mężczyzna
    • Status GG
  • MoTo: FJ 1200'89 3CY, XL 600 RM-G'86, WSK 125'80
Odp: witam
« Odpowiedź #6 dnia: 2014-01-08 23:27 »
TERAZ NA CIEBIE KRZYCZĘ  a teraz nie...rozumiesz?
A każdy jak zauważyłeś zdanie zaczyna dużą literą...
Jalech miał dla Ciebie cenne rady więc korzystaj z nich bo to zacne chłopisko i wielkiego serca :)
Ale korzystaj ze zrozumieniem ... Netykieta to podstawa ale ze szczyptą savoir vivre'u :)
 

Offline arthurr

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 2604
  • Thanked: 2 times
  • Płeć: Mężczyzna
    • Status GG
  • MoTo: Husqvarna TR650; Kawasaki KLR250
Odp: witam
« Odpowiedź #7 dnia: 2014-01-09 10:10 »
Sami mądrzy a tylko Artur wyłuszczył o co chodzi. Też bym się zakręcił bo wyraźnie pisaliście żeby nie pisać wielkimi literami - to się kolega dostosował i nie używa wielkich w ogóle :D

Leszku, pomieszały się tutaj 2 zasady: po pierwsze zgodnie z zasadami polskiej pisowni zdanie zaczynamy wielką literą, po drugie zgodnie z zasadami netykiety pisanie samymi wielkimi literami (z włączonym caps-lockiem) uważane jest za krzyk. Mam nadzieję że teraz wszystko jasne.

A tak poza tym to - witaj :)
jeździć nie umiem, ale lubię :)

 

leszek cola

  • Gość
Odp: witam
« Odpowiedź #8 dnia: 2014-01-09 10:53 »
witam
Nie jestem zwolennikiem wszelkiego rodzaju - nasza klasa i inne tego typu wymysły . Mam nadzieje ze tutaj jest inaczej i normalniej . Dla przykładu syn był na forum akwarystycznym ,napisał ze ma 10 rybek w  150 litrowym akwarium a został
pouczany ze to jest dręczenie i tak dalej - koszmar !!!

Jeśli mogę prosić  o info , czy za każdym razem muszę wypełniać te okienka typu - czy 300 + 300 = 600 ? aby wysłać wiadomość

pozdrawiam
leszek
 

Offline Zachu

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1950
  • Płeć: Mężczyzna
  • MoTo: FJ1200ABS
Odp: witam
« Odpowiedź #9 dnia: 2014-01-09 10:53 »
Witaj, przebrniesz przez lożę prześmiewców i będzie ok :) Ale jak Koledzy pisali - zdanie rozpoczynamy od.. ? ;)
Wypić jeszcze jedno piwo, czy nie? Brzuch mówi tak, głowa nie. Głowa jest mądrzejszą od brzucha. Mądrzejszy zawsze ustępuje. Tel. 783+501+858
 

Offline Zachu

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1950
  • Płeć: Mężczyzna
  • MoTo: FJ1200ABS
Odp: witam
« Odpowiedź #10 dnia: 2014-01-09 10:55 »

Jeśli mogę prosić  o info , czy za każdym razem muszę wypełniać te okienka typu - czy 300 + 300 = 600 ? aby wysłać wiadomość

pozdrawiam
leszek


Nie musisz nic wypełniać.. Odkąd ktoś Ci odpowiedział w powitalni jesteś pełnoprawnym członkiem forum.
Wypić jeszcze jedno piwo, czy nie? Brzuch mówi tak, głowa nie. Głowa jest mądrzejszą od brzucha. Mądrzejszy zawsze ustępuje. Tel. 783+501+858
 

leszek cola

  • Gość
Odp: witam
« Odpowiedź #11 dnia: 2014-01-09 11:06 »
tak mam jasność . ale odpisując teraz Tobie pod oknem wpisywanej treści wiadomości mam  weryfikacja i 4 okienka do wypełnienia  :icon_eek:
 

Offline Zachu

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1950
  • Płeć: Mężczyzna
  • MoTo: FJ1200ABS
Odp: witam
« Odpowiedź #12 dnia: 2014-01-09 11:21 »
Teraz sprawdź ;)
Wypić jeszcze jedno piwo, czy nie? Brzuch mówi tak, głowa nie. Głowa jest mądrzejszą od brzucha. Mądrzejszy zawsze ustępuje. Tel. 783+501+858
 

Offline zoltar

  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 2249
  • Thanked: 13 times
  • Płeć: Mężczyzna
  • MoTo: F8ooGS
Odp: witam
« Odpowiedź #13 dnia: 2014-01-09 11:21 »
Faktycznie było tak że jak masz mniej niż jedną wiadomość na forum to musisz przejść weryfikacje czy nie jesteś botem aby coś tutaj napisać. A że w dziale witamy posty się nie zliczają to cały czas masz 0 :)
Już powinno być ok.
 

leszek cola

  • Gość
Odp: witam
« Odpowiedź #14 dnia: 2014-01-09 11:24 »
Teraz zniknęły  :icon_rolleyes: :icon_biggrin:- jeśli nie problem poproszę o nr tel do Ciebie , chciałbym zadzwonić