Autor Wątek: Wiiiitam  (Przeczytany 12076 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

haya13

  • Gość
Odp: Wiiiitam
« Odpowiedź #15 dnia: 2014-02-18 08:33 »
Witaj, mój FJ-ucik ma już prawie 30 lat i mam zamiar go zostawić żeby przejeździć nim drugie tyle.Wówczas raczej też będzie zabytkiem.Pozdrawiam
 

ALFJOT

  • Gość
Odp: Wiiiitam
« Odpowiedź #16 dnia: 2014-02-18 08:49 »
Kuba, rozumiem Cie w całej rozciągłości i nie zamierzam namawiać , abyś dał luz itd.
Też mam czasem podobne myśli, kilka razy byłem blisko popełnienia forumowego sepuku, jakoś jeszcze pcham ten wózek.
Widzisz , nawet Ty taka spokojna dusza nie ogarnąłeś tego, czyli coś musi być na rzeczy.
A i jesteś mi winien co najmniej przeprosiny i podziękowania, że o kasie nie wspomnę, nie wiem jeszcze ile i za co, ale na potrzeby forum coś wymyślę :D
 

Offline Siemion

  • Moderatorzy
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 3967
  • Thanked: 4 times
  • Płeć: Mężczyzna
  • MoTo: BMW K1600 GT
Odp: Wiiiitam
« Odpowiedź #17 dnia: 2014-02-18 09:58 »
U-vox, Ducati - trzeba rozmawiać. Tylko dialog może wyjaśnić sytuację. Jeżeli nie macie do siebie numerów telefonów to zapraszam, udostępnię. Jeżeli trzeba mogę też być mediatorem.
U-vox, czy uważasz jak jak obrazisz się na jednego forumowicza i zrezygnujesz z uczestnictwa w forum to mu zaszkodzisz?
Zaszkodzisz nam, wszystkim innym.
Kuba, rozumiem Cię w całej rozciągłości i nie zamierzam namawiać , abyś dał luz
A ja tak, daj na luz, wcześniej porozmawiajcie sobie z Ducati-m.
Też mam czasem podobne myśli, kilka razy byłem blisko popełnienia forumowego sepuku,
Nie macie innych problemów? Przecież nie mamy obowiązku lubienia wszystkich forumowiczów, omijajmy tych którzy podnoszą nam ciśnienie.
Cieszmy się życiem i zbliżającą się wiosną

Nie dyskutuj z idiotą, bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Piotr
 

Offline gyver

  • Administrator
  • Stały bywalec
  • ******
  • Wiadomości: 6317
  • Thanked: 65 times
  • Płeć: Mężczyzna
  • MECHANIK
  • MoTo: FJR 1300 RP23 AE, ROMET PONY 50-M-2
Odp: Wiiiitam
« Odpowiedź #18 dnia: 2014-02-18 10:49 »
Cieszmy się życiem i zbliżającą się wiosną
O ! Właśnie.
Ja już wczoraj sezon rozpocząłem. :D
Pasja to nie wszystko.
 

Offline kamilos

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 2409
  • Płeć: Mężczyzna
  • MoTo: Yamaha FJ 1200 3CY 1990, Pannonia , jawa, wsk
Odp: Wiiiitam
« Odpowiedź #19 dnia: 2014-02-18 10:49 »
A ja w przeciwieństwie do Alfreda powiem  - Kuba daj na luz. Zgadza się że jak wszędzie tak i tutaj trafiają się osoby nieżyczliwe, to stała niezmienna. Osobiście uważam że należy to olać gdyż faktem jest że nie mieszkam z takimi osobnikami pod jednym dachem co faktycznie mogło by zatruć życie. Odszedł już Kalina i Kinio nie pamiętam kto jeszcze nie bądź następny.
"Nie polemizuj nigdy z idiotą! Najpierw ściągnie Cię na swój poziom, a później zniszczy doświadczeniem"

Kamil
 

Offline Zeta

  • Moderatorzy
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 4984
  • Thanked: 12 times
  • Płeć: Mężczyzna
  • MoTo: FJR 1300 RP085
Odp: Wiiiitam
« Odpowiedź #20 dnia: 2014-02-18 15:15 »
 :DirtDOG Kuba, krótko i na temat. To nie jest dobra decyzja.
 

Offline Fido

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 5619
  • Thanked: 9 times
  • Płeć: Mężczyzna
  • MoTo: FJ 1200 , ZAP 1200 , CBX 550F,Mini Bike
Odp: Wiiiitam
« Odpowiedź #21 dnia: 2014-02-18 18:15 »
Stare chłopy a zachowują się jak dzieci.
Ja pitole.
Jak komuś forum nie pasuje to zwija swoje zabawki lub wogóle nie zagląda a nie się żegna jak ze zmarłą teściową.
 

Offline BRAT

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1503
  • Thanked: 1 times
  • Płeć: Mężczyzna
  • Adam 602 799 442
    • Status GG
  • MoTo: YAMAHA FJR 1300A 2003
Odp: Wiiiitam
« Odpowiedź #22 dnia: 2014-02-18 19:42 »
Kuba, bo trzy razy w tygodniu będę na kawę zajeżdżał. :icon_eek:
 

Offline jarczoq

Odp: Wiiiitam
« Odpowiedź #23 dnia: 2014-02-18 22:40 »
Żegnam się z pisaniem, bo uważam, że nie ma sensu pisanie tam, gdzie Twoje zdanie może być dowolnie modelowane, a posty dowolnie usuwane.
Różnie można to odebrać, ale wychodzi na to, że U-Vox był na forum tylko ze względu na Dukata. A gdzie reszta ?
Nie dyskutuj z durniem bo z boku nie widać różnicy !
 

haya13

  • Gość
Odp: Wiiiitam
« Odpowiedź #24 dnia: 2014-02-18 23:11 »
Pan Fido mocne słowa ale mi się podobają, ledwo co jestem na forum myślałem że tu poważni ludzie, ciekawe tematy... ale oczywiście jakieś "śmieszne" kłutnie również muszą być heh. "Brać motocyklowa"...
 

Offline Fido

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 5619
  • Thanked: 9 times
  • Płeć: Mężczyzna
  • MoTo: FJ 1200 , ZAP 1200 , CBX 550F,Mini Bike
Odp: Wiiiitam
« Odpowiedź #25 dnia: 2014-02-19 10:28 »
 :Wystarczy Fido  :mwink:
 

Offline ducati996

  • Moderator
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 6957
  • Thanked: 15 times
  • Płeć: Mężczyzna
    • Status GG
  • MoTo: FJ 1200'89 3CY, XL 600 RM-G'86, WSK 125'80
Odp: Wiiiitam
« Odpowiedź #26 dnia: 2014-02-19 15:39 »
:DirtDOG Kuba, krótko i na temat. To nie jest dobra decyzja.

Dokładnie - forumowe samobójstwo nie jest rozwiązaniem, dlatego - czując się winny tej Twojej podjętej pod wpływem chwili i emocji decyzji jak mniemam chciałem Cię prosić abyś został.

Nie musimy się kochać, powinniśmy się szanować i niech każdy zmierza swoją drogą.

Dlatego - zostań , na forum jest miejsce dla każdego,zgrzyty są,były i będą bo każdy jest inny i to właśnie jest dobre.Gdyby wszyscy byli tacy sami to było by to nudne i nie do zniesienia.

I każdy ma prawo do suwerennie podjętych decyzji, jeśli one nie szkodzą innym to należy je szanować - a nie je oceniać.

Zostań, bo jak sądze są tutaj ludzie którym na Twojej obecności tutaj zależy, którzy być może znają Cie lepiej niż ja,a ja się mylę - Nikdo není neomylný

Dlatego jeszcze raz - zostań.
 

Offline Piter

Odp: Wiiiitam
« Odpowiedź #27 dnia: 2014-02-19 18:28 »
Kuba ja też uważam że te forum straci wiele na Twoim odejściu. Krótko mówiąc zostań jak i ja zostaję.
 

Offline Janekos

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1001
  • Thanked: 5 times
  • Płeć: Mężczyzna
  • różni nas wiele, ale łaczy jedna pasja
    • Status GG
  • MoTo: VFR 1200X
Odp: Wiiiitam
« Odpowiedź #28 dnia: 2014-02-19 18:53 »
długo tu nie zaglądałem i ze smutkiem stwierdzam ubytek kilku motocyklistów których miałem okazję poznać i polubić, no i następny , to nie forum tworzy ludzi , tylko ludzie tworzą forum. Każdy z nas wrzuca tu kamyszek i razem budujemy brać motocyklową , miałem czas ,że nie pisałem , ale zaglądałem regularnie czego i Tobie Kuba życzę :thumb