Autor Wątek: Pożegnania nadszedł czas.  (Przeczytany 23041 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline bart

Odp: Pożegnania nadszedł czas.
« Odpowiedź #60 dnia: 2014-09-29 15:53 »
Waldek, zgadzam się z Tobą. Rozważ wszystkie za i przeciw, tylko nie kupuj złomu z 20 paroletnim stażem, bo wówczas lepiej zostań przy tym co masz. KTM to piękna maszyna, cena jak się kształtuje?
 

Eskimos

  • Gość
Odp: Pożegnania nadszedł czas.
« Odpowiedź #61 dnia: 2014-09-29 16:46 »

KTM to piękna maszyna, cena jak się kształtuje?

No z 14-15 za pierwsze roczniki trza dać...
 

dziunek69

  • Gość
Odp: Pożegnania nadszedł czas.
« Odpowiedź #62 dnia: 2014-09-29 18:53 »
Post skasowany na prośbę autora.
 

Eskimos

  • Gość
Odp: Pożegnania nadszedł czas.
« Odpowiedź #63 dnia: 2014-09-29 19:04 »
Nie wiem czy serwis zabija, bo nie korzystam :D Ale fakt, może być (a raczej na pewno będzie) częstszy, niż w reszcie. Za to wrażenia z jazdy będą zdecydowanie najlepsze. Coś za coś.

A że kolega się rozwalił na 990... Cóż, 11 lat temu, jak pracowałem w ASO m.in. KTMa, to mieliśmy demonstracyjnego LC8 950 Adv. W tygodniu jeździli nim klienci, a na weekend mogli go brać pracownicy. No i wziąłem na jeden taki weekend, pojeździłem 2 dni i jakieś 150 czy 200km, przyjechałem nim w poniedziałek na 10 do pracy, o 12 wziął go do testów klient, a o 19 zabił się na nim razem z żoną, na nieczynnym jeszcze odcinku A2 w stronę Wrześni. Szkoda, przykro i w ogóle, no ale to nadal bardzo fajny motocykl...
 

Offline pener

  • Forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 162
  • Płeć: Mężczyzna
  • MoTo: XJR1200, R 1150 GS
Odp: Pożegnania nadszedł czas.
« Odpowiedź #64 dnia: 2014-09-30 07:42 »
Ja kupiłem tylko akumulator , olej i filtry.
Co do "innych" części to nie wiem.Tu masz sklep z częściami: http://www.boxer-parts.eu/ . Łożyska kupisz w sklepie z łożyskami,kilka jest tylko nietypowych, ale to nie tylko w BMW tak jest.
Z tego co wiem to na pewno nie ma problemu z dostępem do części.
Fajnie się jeździ, a zjeżdżam  czasem z asfaltu.