Autor Wątek: Sprzedam FJR 1300 A RP23  (Przeczytany 3116 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline CityBoy

  • Czytacz
  • **
  • Wiadomości: 75
  • MoTo: FJR "Ruda Efka"
Sprzedam FJR 1300 A RP23
« dnia: 2019-08-24 09:36 »
Witam
Po 2,5 sezonach jazdy na mojej FJR, nadszedł czas aby oddać ją w dobre ręce. Planuję przesiąść się na XTZ dlatego wystawiłem na sprzedaż swoją perełkę ;)
Motocykl jest bardzo zadbany, ale jest używany i nosi normalne ślady użytkowania. Przez cały czas, od momentu kupna motocykl serwisowany jest w jednym warsztacie (polecanym na forum - serwis w Łomiankach u Pana Krzysztofa - można zadzwonić i poznać całą historię moto).
Dla zainteresowanych podaję link do aukcji otomoto (na hasło forum Fj-FJR cena startowa  do negocjacji 34000 zł).

https://www.otomoto.pl/oferta/yamaha-fjr-yamaha-fjr-1300-a-piekna-magnetic-bronze-ID6CqFlL.html

Chętnie odpowiem na pytania i zapraszam do obejrzenia .
Pozdrawiam
Krzysiek
 

Offline Świszczący Bóbr

  • Uzależniony
  • ****
  • Wiadomości: 682
  • Thanked: 8 times
  • Płeć: Mężczyzna
  • MoTo: Srebrna Dama, BMW C 650/ Historia: Honda CRF 250 Rally, Yamaha: FJR, Bulldog, Kymco Super 9,Ogar 205
Odp: Sprzedam FJR 1300 A RP23
« Odpowiedź #1 dnia: 2019-08-24 10:05 »
To w 2012 były już RP23 ? :icon_eek:
 

Offline Słowik

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 3947
  • Thanked: 18 times
  • Płeć: Mężczyzna
  • MoTo: Honda VFR 1200XD Crosstourer 😁
Odp: Sprzedam FJR 1300 A RP23
« Odpowiedź #2 dnia: 2019-08-24 12:11 »
Kolejny forumowicz który przesiada się na maszynę tej klasy.... Ciekawe czy przyzwyczaisz się do pracy silnika? Za każdym razem kiedy kumpel odpala swoją Tenerę zastanawiam się czy zaskoczy 😁 ale taki jest urok tych sprzętów.  Powodzenia w sprzedaży i zakupie.
Kto stoi w miejscu..... ten się cofa
 

Offline CityBoy

  • Czytacz
  • **
  • Wiadomości: 75
  • MoTo: FJR "Ruda Efka"
Odp: Sprzedam FJR 1300 A RP23
« Odpowiedź #3 dnia: 2019-08-25 13:22 »
Świszczący Bóbr tak na koniec 2012 już wypuszczali RP23 (taka jest moja :) - dla rozwiania wątpliwości podaję nr VIN JYARP231000000588

Słowik Miałem okazję chwilkę polatać Tenerą więc wiem na co się piszę. Nie jestem w 100% przekonany do zamiany, bardzo mi szkoda sprzedawać FJR bo maszyna dała nam (mi i mojej żonie) baaardzo dużo radości z jazdy. Zwiedziliśmy nią pół Europy i nigdy nie zawiodła. Długie przeloty na niej to czysta przyjemność, nawet żona (jako plecak) po 800 km nie narzekała. Na dobrą sprawę nie chce jej sprzedawać bo to idealny motocykl na długie trasy przy dobrej nawierzchni, ale nas ciągnie w inne rejony świata gdzie nie ma asfaltu tylko szuter, kamienie i woda. Wiem, że na Tenerze dojazdy będą męczące ale na miejscu da mi to czego szukam w podróży. Niestety nie mogę sobie pozwolić na posiadanie 2 motocykli bo wtedy Ruda Efka została by z nami. Ta zamiana jest z rozsądku a nie z "miłości" i dlatego ciężko mi się z nią rozstać. Kupiłem ją ze stanem licznika 31 k teraz ma 77 k, w 2,5 sezonu nakręciłem nią 46 k i wiem że jeżeli kiedyś znów zatęsknię za turystycznym moto na asfalty to na pewno kupię FJR, nawet nie biorę innego moto pod uwagę, ale teraz czas na coś nowego.
 

Offline Słowik

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 3947
  • Thanked: 18 times
  • Płeć: Mężczyzna
  • MoTo: Honda VFR 1200XD Crosstourer 😁
Odp: Sprzedam FJR 1300 A RP23
« Odpowiedź #4 dnia: 2019-08-25 13:48 »
Wiem, że na Tenerze dojazdy będą męczące ale na miejscu da mi to czego szukam w podróży.

Z tego co mówił kumpel i Jego małżonka komfort jest porównywalny do FJR'ki. W zeszłym roku byli na Korfu a w tym  zrobiliśmy ponad 4 tysiące i nie marudzili na brak wygody a bywały przeloty po 800 kilometrów. 
Kto stoi w miejscu..... ten się cofa
 

Offline CityBoy

  • Czytacz
  • **
  • Wiadomości: 75
  • MoTo: FJR "Ruda Efka"
Odp: Sprzedam FJR 1300 A RP23
« Odpowiedź #5 dnia: 2019-08-25 14:19 »
Mam nadzieję, że będzie dobrze dlatego zdecydowaliśmy się na zmianę :)
 

Offline Fafek

  • Kamil
  • Forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 228
  • MoTo: Yamaha Fjr 1300 08r. Yamaha Fjr 1300 06r.
Odp: Sprzedam FJR 1300 A RP23
« Odpowiedź #6 dnia: 2019-10-02 16:07 »
Witam.
Szukam taką fujarkę od miesiąca. Po zdjęciach widzę że się prezentuje ładnie brak jej tylko centralnego kutra. Chętnie bym zadzwonił ale narazie cena mnie trochę blokuje ale obserwuje ofertę może coś po sezonie się zmieni :D
 

Offline vamos

Odp: Sprzedam FJR 1300 A RP23
« Odpowiedź #7 dnia: 2019-10-02 17:40 »
Z kutrem, to będzie na pewno dużo drożej.  :rotfl:  :D Ale za to można w każdej chwili na rybki wyskoczyć. :mwink: :mwink:
Jeśli chcesz rozśmieszyć Pana Boga opowiedz Mu o swoich planach.