Autor Wątek: Sprzedam FJR 2002 rej 2004 - chyba zwariowałem! - cała prawda  (Przeczytany 20797 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

TomekSHL

  • Gość
Witam,

Nie do końca pewny, czy nie popełniam życiowego błędu, wystawiam na sprzedaż moje oczko w głowie.
Koledzy odradzają, żona mówi, że zwariowałem, a ja czuję w środku, że sprzęt się u mnie marnuje.... niespełna 11 tys km w 3 sezony to wstyd dla takiej maszyny.

Oddam tylko w dobre ręce (roszczę sobie  prawo do sprawdzenia jak jest traktowana!  :grin: )
Cena to 21.500zł do niewielkiej negocjacji - jeśli masz ku temu solidne argumenty.
Oferuję uczciwą i rzetelną informację dla zainteresowanych kupnem, nie zatajam faktów - nawet tych brzydkich  :bmwrider
 
http://olx.pl/i2/oferta/yamaha-fjr-1300-cala-prawda-sprzedam-lub-zamienie-CID5-ID9WuBl.html

Pozdrawiam i zapraszam,
Tomek

Post Merge: 2015-05-03 14:44
Chciałbym - nietypowo - spróbować wycenić swój motocykl u forumowych Specjalistów.
Jaka kwota byłaby rozsądna za sprzedawaną przeze mnie sztukę?
Wiem, że na Allegro jakieś składaki różnokolorowe - golasy - można kupić za 13.000zł, ale to raczej nie ta bajka
Za jaką uczciwą kwotę można wystawić ten motocykl? Pełny opis w linku do aukcji podanym w pierwszym poście.
« Ostatnia zmiana: 2015-05-03 14:44 wysłana przez TomekSHL »
 

Krzysiek75

  • Gość
Tomku ja swoje 2004 i 2005 sprzedałem w tych okolicach jak dobrze pamiętam 2 i 3,5 roku temu. Sam pokazujesz na zdjęciach co jest do zrobienia to na + ale ja bym tyle za nią nie dał.
Ostatnio napisałem posta, że szwagier znalazł w Niemczech fajnie utrzymaną http://fj-fjr.com/index.php?topic=9832.msg121851#msg121851
Widziałem jej zdjęcia, naprawdę fajnie wyglądała, do tego książka serwisowa na 50 xxx coś tam km.
Życzę Ci jak najlepiej, abyś znalazł swojego kupca.
 

TomekSHL

  • Gość
No właśnie się zorientowałem, że cenę wystawiłem wyższą niż rynkowa, niemniej jednak 3,5 k€ to jest 14 kPLN. Za tyle kupuje się Bulldoga, który na starcie był o połowę tańszy od FJR...
Jeśli to jest wartość rynkowa FJR, to zostanie u mnie  :icon_biggrin:
Zwykle kupując sprzęta i tak wymieniamy płyny, gumy itp, tutaj cała prawda -> pewniak bez wtopy, do tego oryginalne kuferki + top case... hmm.

Wal śmiało - wszystko zniosę - na ile wyceniasz moją sztukę? Nie obrażę się  :azn:
 

Eskimos

  • Gość

Za tyle kupuje się Bulldoga, który na starcie był o połowę tańszy od FJR...

No ale co to ma do rzeczy i co to potencjalnego kupca obchodzi? Że Buldog jakiś i w ogóle... :)

Nie znam się na cenach i nie podejmuję się wyceny, ale jeżeli taki rocznik startuje od 13k (tak, wiem, szroty i przystanki), to mega igła bez jednej skazy, wypasiona, wyposażona i w ogóle nówka może kosztować, no, max 18. Ale ja się nie znam (więc się wypowiem :P)

A jaskółkę nadal masz? :)
 

TomekSHL

  • Gość
No ale co to ma do rzeczy i co to potencjalnego kupca obchodzi? Że Buldog jakiś i w ogóle... :)

A jaskółkę nadal masz? :)

Masz rację, tak się tylko głośno dziwię. Czyli wychodzi na to, że wymiana najstarszej FJR na najnowszą nie ma sensu - dostajesz tą samą moc/moment + gadżety i ładniejszy design, ale użytkowo to różnicy chyba nie ma... a wartość sześciokrotnie wyższa :)

A jaskółkę oczywiście mam - pamiątek rodzinnych się nie sprzedaje. Nawet w zeszłym tygodniu jeździłem - wciąż ma przeglądy itp na bieżąco :-)

 

Offline bart

Mój kolega kupił FJR z 2004 wersję z canady za 15 tyś.
 

Eskimos

  • Gość

A jaskółkę oczywiście mam - pamiątek rodzinnych się nie sprzedaje. Nawet w zeszłym tygodniu jeździłem - wciąż ma przeglądy itp na bieżąco :-)

No! To pal maszynę i dawaj w najbliższą sobotę do Zbiga :)
 

Offline deebee

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 3879
  • Thanked: 17 times
  • Płeć: Mężczyzna
    • Status GG
  • MoTo: GL 1800 2008, Burgman 125 2010, Jawa TS350 1990 Były: Jawa TS350, GSX750F, XJ900S, FJR1300
dawaj w najbliższą sobotę do Zbiga

Eskimos, będziesz w Zbychewce?
Pozdrowki,
deebee
 

Eskimos

  • Gość
No tak się przymierzam. Ale nie wiem jak z robotą będę wyglądał i okaże się pewnie w piątek dopiero...
 

Offline deebee

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 3879
  • Thanked: 17 times
  • Płeć: Mężczyzna
    • Status GG
  • MoTo: GL 1800 2008, Burgman 125 2010, Jawa TS350 1990 Były: Jawa TS350, GSX750F, XJ900S, FJR1300
U mnie podobnie, ale może będzie okazja się zobaczyć :)
Pozdrowki,
deebee
 

Eskimos

  • Gość
Odp: Sprzedam FJR 2002 rej 2004 - chyba zwariowałem! - cała prawda
« Odpowiedź #10 dnia: 2015-05-04 14:57 »
Montujemy z Kubą Ł. obsadę do auta. Może się uda :)
 

Offline Grzechu

  • Świeżak
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Płeć: Mężczyzna
  • MoTo: FJR 1300
Odp: Sprzedam FJR 2002 rej 2004 - chyba zwariowałem! - cała prawda
« Odpowiedź #11 dnia: 2015-05-04 15:00 »
Za taka cene mozna szukac moto z 2006 czyli po 2 liftach, No ale kazdy ma prawo wystawiac swoje rzeczy za ile chce ;)
 

Offline Tynio

  • Forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 255
  • Płeć: Mężczyzna
  • MoTo: Yamaha FJR 2002r.
Odp: Sprzedam FJR 2002 rej 2004 - chyba zwariowałem! - cała prawda
« Odpowiedź #12 dnia: 2015-05-04 16:44 »
Każdy wycenia jak mu pasuje. . Ja też mam z 2002 r. wg mnie w stanie idealnym. Ja swoją bym wycenił na 18000 zł, większość może pomysli że dużo, ale motocykl jest w oryginale, utrzymany,  jak nowy i wart tych pieniędzy...
--- silnik, dwa koła i mina wesoła ---
 

TomekSHL

  • Gość
Odp: Sprzedam FJR 2002 rej 2004 - chyba zwariowałem! - cała prawda
« Odpowiedź #13 dnia: 2015-05-04 17:04 »
Dzieki za szczere odpowiedzi,
Zmniejsze troche cene i zobacze co rynek odpowie, a jak nie pojdzie, to bede mial youngtimera do kolekcji  :D
Aktualna cena to 19500, wciaz do negocjacji. Ale za 13 nie puszcze hyhy
 

Offline Kruszyn

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 3273
  • Thanked: 2 times
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zyj tak zebys byl szczesliwym
  • MoTo: yamaha fjr 2008
Odp: Sprzedam FJR 2002 rej 2004 - chyba zwariowałem! - cała prawda
« Odpowiedź #14 dnia: 2015-05-04 20:53 »
Panowie ja kupiłem w super stanie 2008 rok tyle, że bez kuferków znacznie taniej niż Wy chcielibyście sprzedać swoje motocykle. Moja jest po lifcie ogólnym a i ma nawet najnowszą wersję hamulcy z abs-em więc życzę Wam sukcesów w sprzedaży i klientów którzy docenią Wasze piękne sztuki...
519317763 mój telefon