Autor Wątek: Kupię FJR RP13  (Przeczytany 3002 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline fockewolf

  • Forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 105
  • Płeć: Mężczyzna
  • MoTo: był FZS 600 '03, jest FJR RP13
Kupię FJR RP13
« dnia: 2016-08-01 11:42 »
Jak pewnie część z Was wie do końca roku chcę kupić FJR 2generacji. Najchętniej od forumowicza, więc jeśli ktoś nosi się z zamiarem przesiadki na nowszy model, to proszę o info. A póki co to mam pytanie czy ktoś ma jakieś info, albo widzi coś swym sokolim okiem fachowca w tej oto fujarce, która pojawiła się dwa dni temu: http://otomoto.pl/oferta/yamaha-fjr-yamaha-fjr-1300-lub-zamiana-ID6yuFbW.html

Post złączony automatycznie: 2016-08-01 22:52
Jest ktoś na forum kto mógłby VIN rozczytać, czy trzeba to jakoś inaczej w przypadku yamahy ogarnąć?
« Ostatnia zmiana: 2016-08-01 22:52 wysłana przez fockewolf »
Nie jestem muzykiem, ale uwielbiam słuchać dźwięków wydobywających się z mojej Yamahy ;)
 

Offline fred

  • Forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 136
  • Płeć: Mężczyzna
  • MoTo: R12GS
Odp: Kupię FJR RP13
« Odpowiedź #1 dnia: 2016-08-02 06:43 »
Według mnie motocykl wart jest obejrzenia. Nie wiem, czy kiedyś był już wystawiany do sprzedaży, ale data ogłoszenia jest z 31.07. Jeżeli nie jest z UK, czy US, a stan jest zgodny z opisem, to długo nie postoi. Dowiedz się kiedy były zrobione zdjęcia skoro obecne są przed założeniem crashpadów i poproś o przesłanie aktualnych zdjęć. Również zdjęć kierownic, w tym manetek. Nikt nie zakłada crashpadów na samą sprzedaż. Zapytaj skąd jest motocykl i ilu miał właścicieli. Z tych zdjęć nie można na sto procent potwierdzić koloru z tego rocznika. Skoro to jest 2006, to może to być malowanie Silver Storm (BS4). Bardzo mały przebieg, ale sprzedający faktycznie nie ma czasu na długie wyjazdy, skoro w grę wchodzi zamiana na Rkę, która nie jest wyprawowym motocyklem.
 

Offline Student

Odp: Kupię FJR RP13
« Odpowiedź #2 dnia: 2016-08-02 07:49 »
Wg. mnie cena jest za wysoka jak na 2006r. ale ja mam niepopularne zdanie na tym forum. Jak odda za 20 to się zastanawiaj .
Z rzeczy technicznych bo zdjęcia słabe:
1. kolor owiewek różni się od zbiornika , czaszy i kufrów.
2. kominy i kolektor raczej w dobrym stanie

Reszta na jazdę i oględziny.
 

Nie można być chujem i oczekiwać, że inni będą cię traktować z szacunkiem. To prawda stara jak świat, a do niektórych wciąż nie dociera… że na szacunek, tak samo jak na chleb, emeryturę i konto w banku, trzeba sobie zapracować.
 

Offline fockewolf

  • Forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 105
  • Płeć: Mężczyzna
  • MoTo: był FZS 600 '03, jest FJR RP13
Odp: Kupię FJR RP13
« Odpowiedź #3 dnia: 2016-08-02 09:07 »
Oczywiście okazało się, że zdjęcia są nieaktualne. Moto podobno z Niemiec, w karcie wbita pełna moc, więc jeden problem z głowy, ale pojawiły się następne, bo dostałem od sprzedającego takie oto zdjęcia i proszę jeszcze raz o ocenę.
https://goo.gl/photos/AEHvdWzVBqZFiQXY8
Ja zauważyłem wgniecenie w lewym tłumiku i prawdopodobnie pęknięty plastik (ten pod siedzeniem po lewej stronie) i te crashpady takie jakieś... chińskie. Ktoś coś widzi? Dla mnie cena jest adekwatna, powiem więcej, z tego co oglądałem za cenę wyjściową 20-25tys. RP13 nie znajdę bez wad, ale ile utarguję to zostanie dla mnie na opicie nowego nabytku :P
Nie jestem muzykiem, ale uwielbiam słuchać dźwięków wydobywających się z mojej Yamahy ;)
 

Offline Student

Odp: Kupię FJR RP13
« Odpowiedź #4 dnia: 2016-08-02 10:21 »
Ja tam pęknięcia nie widzę, jest delikatna czarna ryska , wgniotka też maleństwo.
Ceno - twoja prywatna sprawa.

Nie można być chujem i oczekiwać, że inni będą cię traktować z szacunkiem. To prawda stara jak świat, a do niektórych wciąż nie dociera… że na szacunek, tak samo jak na chleb, emeryturę i konto w banku, trzeba sobie zapracować.
 

Offline taz

  • Czytacz
  • **
  • Wiadomości: 85
  • Płeć: Mężczyzna
  • MoTo: FJR 1300
Odp: Kupię FJR RP13
« Odpowiedź #5 dnia: 2016-08-02 21:22 »
Crashpady Womet-tech to nie całkiem takie chińskie
 

Offline fockewolf

  • Forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 105
  • Płeć: Mężczyzna
  • MoTo: był FZS 600 '03, jest FJR RP13
Odp: Kupię FJR RP13
« Odpowiedź #6 dnia: 2016-08-02 22:07 »
Masz rację mój błąd. Firma spoko, ale tak czy siak ten model wygląda dość tandetnie (może tylko na zdjęciach). Mają takie fajne np. do R1, albo CBR, a tu tak jakoś średnio wygląda  :P
Nie jestem muzykiem, ale uwielbiam słuchać dźwięków wydobywających się z mojej Yamahy ;)
 

Offline arturxjr

  • Forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 200
  • Płeć: Mężczyzna
  • MoTo: yamaha xjr
Odp: Kupię FJR RP13
« Odpowiedź #7 dnia: 2016-08-02 23:19 »
Nawet jakby były chińskie, to co z tego?  (Craspady) Mam na myśli akcesoria. Chińczycy zrobią to co zamówią "zachodnie" koncerny. W jakości takiej jak zamówią. 
Robię w Chińszczyźnie,  jednak w auto.  Wiem jedno - akcesoria które mam na myśli, z  Made in Germany, wcale nie są z Niemiec. No ale ludzie chwalą. Bo niemieckie. Chociaż w Niemczech nie występują . No ale ludzie nie chcą tego przyjąć do wiadomości. Nie liczy się kraj produkcji tylko jakość.