Autor Wątek: Kupię FJR  (Przeczytany 36190 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline radzik-f

  • Czytacz
  • **
  • Wiadomości: 88
  • MoTo: Yamaha Fjr 1300
Odp: Kupię FJR
« Odpowiedź #45 dnia: 2018-03-14 14:20 »
Podpaliliście się chłopaki strasznie, może jakieś ziółka :nod:
Z Góralem jestem umówiony wiec spokojnie ,
Liczyłem , że może będzie większy wybór.
 

Offline vamos

Odp: Kupię FJR
« Odpowiedź #46 dnia: 2018-03-14 14:35 »
Konkluzja tej dyskusji jest taka że im towar bardziej zachwalany, tym większą wzbudza nieufność (w Polsce  :icon_frown:). A pozytyw to przysłowie: ,,Każdy towar ma swojego kupca"  :thumb :nod: :D
Jeśli chcesz rozśmieszyć Pana Boga opowiedz Mu o swoich planach.
 

Offline Student

Odp: Kupię FJR
« Odpowiedź #47 dnia: 2018-03-14 14:46 »
E tam, takie drapanie po piętach.
Radzik-f, masz określone wymagania i rocznik, tego towaru jest określona ilość , na forum dwie oferty sprzedażowe.

Jak celujesz wyżej to zapraszam na oględziny RP 23 z 2013r. z mojego tematu, choć jeszcze nigdzie nie wystawiona.
Nie można być chujem i oczekiwać, że inni będą cię traktować z szacunkiem. To prawda stara jak świat, a do niektórych wciąż nie dociera… że na szacunek, tak samo jak na chleb, emeryturę i konto w banku, trzeba sobie zapracować.
 

Jacek

  • Gość
Odp: Kupię FJR
« Odpowiedź #48 dnia: 2018-03-14 18:00 »
w ramach 2-3tys. zrezygnowali z moto o 3 lata młodszego, w lepszej kondycji itd. zamiast poczekać 1 miesiąc dozbierać i zakupić.
Myślę, że powinieneś zdawać sobie sprawę z tego, że dla niektórych, a może i dla wielu, nie jest to miesiąc, a możliwe, że pół roku, a nawet i rok ...
 

Offline Student

Odp: Kupię FJR
« Odpowiedź #49 dnia: 2018-03-14 18:35 »
Taka gra słów.
Jeżeli ktoś zbiera dodatkowe 3 tys. w rok,  to nie powinien kupować fjr bo jej nie utrzyma. Powinien kupić Bandita za 7-9 tys. I zyc jak człowiek na luzie.
Choć z drugiej strony- spełniajmy swoje marzenia. Zawsze można zabierać dzieciom 500+ :D
Nie można być chujem i oczekiwać, że inni będą cię traktować z szacunkiem. To prawda stara jak świat, a do niektórych wciąż nie dociera… że na szacunek, tak samo jak na chleb, emeryturę i konto w banku, trzeba sobie zapracować.
 

Falkon48

  • Gość
Odp: Kupię FJR
« Odpowiedź #50 dnia: 2018-03-14 18:45 »
 :fpalm
 

Offline Amefisto

  • Czytacz
  • **
  • Wiadomości: 82
  • MoTo: FJR 1300 II gen.
Odp: Kupię FJR
« Odpowiedź #51 dnia: 2018-03-14 19:33 »
Zawsze można zabierać dzieciom 500+ :D

Kurde, nie mam dzieci. Z czego ja teraz utrzymam FJR?  :icon_eek:

A tak na poważnie. Młodsze i droższe moto nie zawsze musi być bardziej zadbane od starszego. Mając do wyboru ten sam model motocykla, w podobnym stanie technicznym, ale jeden z 2007 a drugi z 2010 to jaki jest sens dopłacać 3-4k za młodszy egzemplarz?
 

Offline Zeta

  • Moderatorzy
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 4984
  • Thanked: 12 times
  • Płeć: Mężczyzna
  • MoTo: FJR 1300 RP085
Odp: Kupię FJR
« Odpowiedź #52 dnia: 2018-03-14 19:46 »
Jeżeli ktoś zbiera dodatkowe 3 tys. w rok,  to nie powinien kupować fjr bo jej nie utrzyma.

No trochę żeś przeadził. Motocykl raczej się nie psuje, a olej, filtry i płyny to raczej standard w cenach przy utrzymaniu pojazdu.
 

Offline Karol

  • Moto-Wolność
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1062
  • Thanked: 1 times
  • Płeć: Mężczyzna
  • MoTo: Yamaha FJR 1300
Odp: Kupię FJR
« Odpowiedź #53 dnia: 2018-03-14 21:07 »
Zaprawdę powiadam Wam :pope, że coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że Wasze rady udzielane "nowym" forumowiczom odnoszą odwrotny skutek o zamierzonego.

A g....uzik prawda.
Ja kupiłem forumową, a w zasadzie troszkę "poforumową" bo kolega DeFi mało aktywnie uczestniczył w forumowym życiu. Za to Wojtek (vel Kruszyn) i owszem.
Nawet miałem (nie)przyjemność widzieć glebę w wykonaniu mojej obecnej FJR-ki w 2014 roku bodajże. Pojechałem nawet po nią wynajętym busem z car rentu 500 km w jedną stronę.
Jasne, że widziałem perełki wyplakowane od Mirków handlarzy z początkowych roczników produkcji, z przebiegami rzędu 55-65kkm.
Sprzedałem już 5 motocykli, od Rometa Ogar 200 poprzez WSki, ETZkę i 2 Hondy i nikt mnie nie gonił, nie straszył i nie terroryyzował bo mu gówno wcisnąłem. Zdarzało mi się z obdarowanymi kilka razy wypić sporo wódki ;)

A co do kwoty namotocykl? Miałem określony budżet, (tak, zbierał bym pewnie dodatkowe 3-4 tysie PLN-ów w rok lub półtora), dlatego kupiłem FJR z 2001 roku mając nadzieję, że małżonka mnie nie zapie...doli za to, że wizualnie jej o niebo więcej brakowało niż Hondzie Deauville z 2002 roku, którą wtedy posiadałem. Póki co poszło w serwis/remont/dopieszczanie tysiąc pińcet i w 80% moja FJRka przypomina już maszynę turystyczną :)
Ale wracając do meritum sprawy.
Kupiłem moto 17letnie z forum, wydałem 200 zł na wynajęcie busa a 300 zł na paliwo, ale mam moto z pewną i opisaną historią od czasu posiadania go przez Wojtka Kruszyna. Nie zawiodłem się (puk puk) i mam nadzieję spędzić z nią kilka sezonów - Amen.
 

Człowiek ma prawo patrzeć na drugiego z góry tylko wówczas, kiedy chce mu pomóc się podnieść - Gabriel Garcia Marquez
Moto historia: Ogar 200, 2x WSK 125, ETZ 250, Honda CB 500, Honda Deauville 650, Yamaha FJR 1300
 

Offline JureŁ

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 6821
  • Thanked: 12 times
  • Płeć: Mężczyzna
  • MoTo: FJR 1300 była srebrna, była czarna, jest brązowa.
Odp: Kupię FJR
« Odpowiedź #54 dnia: 2018-03-14 21:08 »
A g....uzik prawda.
Ja kupiłem forumową
Bo Ty ufny jesteś, a inni może mniej.
The Wheels need to spin.
 

Jacek

  • Gość
Odp: Kupię FJR
« Odpowiedź #55 dnia: 2018-03-14 21:30 »
Jeżeli ktoś zbiera dodatkowe 3 tys. w rok,  to nie powinien kupować fjr bo jej nie utrzyma. Powinien kupić Bandita za 7-9 tys. I zyc jak człowiek na luzie. Choć z drugiej strony- spełniajmy swoje marzenia.
Jakiej Ty jesteś płci ?
 

Offline Mario_75

  • Forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 367
  • Thanked: 1 times
  • MoTo: FJR1300 - w końcu ją mam!; FZ8;
Odp: Kupię FJR
« Odpowiedź #56 dnia: 2018-03-14 21:36 »
Ja też kupiłem forumową!!!
I nie żałuję.

Proponuję też nie mówić ludziom jak mają żyć i na co mają wydawać swoje pieniądze.
 

Offline Mors

Odp: Kupię FJR
« Odpowiedź #57 dnia: 2018-03-14 21:57 »
Ja też kupiłem forumową!!!
I nie żałuję.
Ja dwie z forum kupiłem ...... jedną wprawdzie przy piwie nie planując kupna  :D ale forumowa i jestem zadowolony  :thumb
 

Offline Rafi1973

  • Forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 390
  • Płeć: Mężczyzna
  • MoTo: Kawasaki ZR7S, Bandit 1250, FJR 2008 AS; BMW K1300 GT, TRIUMPH Tiger 800XCA
Odp: Kupię FJR
« Odpowiedź #58 dnia: 2018-03-15 09:06 »
Jak celujesz wyżej to zapraszam na oględziny RP 23 z 2013r. z mojego tematu, choć jeszcze nigdzie nie wystawiona
A ile złota za nią chcesz?? i dlaczego tak dużo???
 

Offline radzik-f

  • Czytacz
  • **
  • Wiadomości: 88
  • MoTo: Yamaha Fjr 1300
Odp: Kupię FJR
« Odpowiedź #59 dnia: 2018-03-16 17:20 »
Panowie, a znacie może tą maszynę???

http://allegro.pl/yamaha-fjr-1300-bezwypadkowy-3-kufry-super-stan-i7234374510.html

Post złączony automatycznie: 2018-03-16 17:28
A przepraszam, zauważyłem że to sprowadzona maszyna a wole sprawdzone forumowiczowe