Autor Wątek: Kupię FJR  (Przeczytany 36120 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Karol

  • Moto-Wolność
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1062
  • Thanked: 1 times
  • Płeć: Mężczyzna
  • MoTo: Yamaha FJR 1300
Odp: Kupię FJR
« Odpowiedź #75 dnia: 2018-03-17 17:23 »
każdy chce dobrze kupić

Ok, ale przypomniał mi się jeden mem. Bardziej pasuje do napraw, ale tu też ma zastosowanie:

 [ Nie masz uprawnień do ogldania załaczników ]


Człowiek ma prawo patrzeć na drugiego z góry tylko wówczas, kiedy chce mu pomóc się podnieść - Gabriel Garcia Marquez
Moto historia: Ogar 200, 2x WSK 125, ETZ 250, Honda CB 500, Honda Deauville 650, Yamaha FJR 1300
 

Offline yamato

Odp: Kupię FJR
« Odpowiedź #76 dnia: 2018-03-17 17:30 »
No dobra, powinno być tak:

rok produkcji:   2008
przebieg (km):   46000
cena: 21500

TO się nie trzyma kupy :D


Jeżeli moto było powypadkowe to wszystko się zgadza.


Post złączony automatycznie: 2018-03-17 17:36
Piszesz o budżecie 30-32 a pokazujesz maszynę chyba najtańszą w swoim roczniku w ogłoszeniach (co już powinno wzbudzać czujność) i do tego o 10 tysi tańszą niż budżet. Pytam z czystej ciekawości - dlaczego??
 

Offline radzik-f

  • Czytacz
  • **
  • Wiadomości: 88
  • MoTo: Yamaha Fjr 1300
Odp: Kupię FJR
« Odpowiedź #77 dnia: 2018-03-17 19:17 »
Tak to panowie działa.
Właśnie piąta oferta od forumowiczów wpłynęła wiec jest sens pytać i szukać.
A że niektórych to drażni , że ktoś odważył się zobaczyć inną niż polecana prze "starych" z forum, no to ich problem.
Trzeba chleba z wielu pieców spróbować aby znaleźć ten najsmaczniejszy.
Oczywiście celem jest zakup najbardziej sprawnej i pewnie w najlepszej cenie. Tylko trzeba na szali położyć cenę i jakość i zobaczyć co się najlepiej opłaca
A wasze opinie są akurat dla mnie najważniejsze!!!!


 

Jacek

  • Gość
Odp: Kupię FJR
« Odpowiedź #78 dnia: 2018-03-17 22:07 »
Nie wszystko co się opłaca to warto no i oczywiście nie wszystko co warto to się opłaca ...
 

Offline radzik-f

  • Czytacz
  • **
  • Wiadomości: 88
  • MoTo: Yamaha Fjr 1300
Odp: Kupię FJR
« Odpowiedź #79 dnia: 2018-03-22 23:26 »
 

Offline vamos

Odp: Kupię FJR
« Odpowiedź #80 dnia: 2018-03-23 09:14 »
A że niektórych to drażni , że ktoś odważył się zobaczyć inną niż polecana prze "starych" z forum, no to ich problem.

Jak pobędziesz trochę dłużej na forum poznasz ludzi i ich motocykle, to sam będziesz oferował nowym poszukującym takie fujarki które znasz i nie będziesz w przyszłości musiał świecić oczami
że komuś poleciłeś. Nikogo tu nic nie drażni, bo nikt nie pobiera prowizji za doradę. :-)
Jeśli chcesz rozśmieszyć Pana Boga opowiedz Mu o swoich planach.
 

Offline Siemion

  • Moderatorzy
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 3967
  • Thanked: 4 times
  • Płeć: Mężczyzna
  • MoTo: BMW K1600 GT
Odp: Kupię FJR
« Odpowiedź #81 dnia: 2018-03-23 10:55 »
Nie dyskutuj z idiotą, bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Piotr
 

Offline vamos

Odp: Kupię FJR
« Odpowiedź #82 dnia: 2018-03-23 10:58 »
Cholera jasna ja mam 41tys. to za chwilę będę musiał tarcze wymieniać??? :hmmm :P :D
Jeśli chcesz rozśmieszyć Pana Boga opowiedz Mu o swoich planach.
 

Offline radzik-f

  • Czytacz
  • **
  • Wiadomości: 88
  • MoTo: Yamaha Fjr 1300
Odp: Kupię FJR
« Odpowiedź #83 dnia: 2018-03-23 11:01 »
Kurcze , jak wy to widzicie???
Jestem pod wrażeniem
 

Offline Student

Odp: Kupię FJR
« Odpowiedź #84 dnia: 2018-03-23 11:02 »
Doświadczenie młodzik, doświadczenie. Jak spędzasz przy moto godziny to każda spinkę wychaczysz.

Grzegorz, to u mnie już du.a, ja mam 45tys. to znaczy że na złomie jeżdżę.
Natomiast podsumowując, przy 45tys. jest delikatny "Rancik" ledwo wyczuwalny paluchami.
Dodaj kolego 1.. z przodu i masz przebieg.

Radzik, przestań się oszukiwać przebiegiem, zobacz Ja kupiłem 2013r. i miała 41890 a ty szukasz takiego przebiegu w 10letnim moto?

 
Nie można być chujem i oczekiwać, że inni będą cię traktować z szacunkiem. To prawda stara jak świat, a do niektórych wciąż nie dociera… że na szacunek, tak samo jak na chleb, emeryturę i konto w banku, trzeba sobie zapracować.
 

Offline vamos

Odp: Kupię FJR
« Odpowiedź #85 dnia: 2018-03-23 11:03 »
Śmieję się. Radzik no pomyśl, jak My to widzimy???
Jeśli chcesz rozśmieszyć Pana Boga opowiedz Mu o swoich planach.
 

Offline Siemion

  • Moderatorzy
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 3967
  • Thanked: 4 times
  • Płeć: Mężczyzna
  • MoTo: BMW K1600 GT
Nie dyskutuj z idiotą, bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Piotr
 

Offline radzik-f

  • Czytacz
  • **
  • Wiadomości: 88
  • MoTo: Yamaha Fjr 1300
Odp: Kupię FJR
« Odpowiedź #87 dnia: 2018-03-23 16:04 »
Raxzej mysle o tym 2005 rok, przekonuje mnie troche ze od nowości jeden własciciel, przebieg wydaje sie przyzwoity, no i 200 km ode mnie. Wiec jak nie bedzie wielu zastrzeżeń to w niedziele zrobie spacerek na oglądanie
Choc jak patrze , od 2006 fujarki mają wyswietlacz biegu na którym jest moto a to przydatna rzecz
I jak czytam duzo to forum to przy przebiegu 80 tysi chyba czas robić rozrząd
Cały czas sie zastanawiam czy wziąć starsze, tańsze moto, jako że byłby to pierwszy duży sprzęt i nie wiem czy mi podejdzie, czy wyłożyć te prawie 30 tysi i mieć wydaje sie lepszy
Co prawda napalony jestem na moto Górala ale rozum mi mówi ze może to za dużo i jednak na tańszym spróbować przygody na fjr-ce
Ciekawe jest czy w mieście też sie sprawdzi taka wielka gadzina?? Co prawda zaplanowałem w tym roku 3 długoe wyjazdy, zaczynając od majówki, ale też chciałbym po mieście nią brykać
Pewnie z kręcenie, wycofywaniem bedzie problem ale może da sie do tego przyzwyczaić aby parkować z głową
 

Offline arthurr

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 2604
  • Thanked: 2 times
  • Płeć: Mężczyzna
    • Status GG
  • MoTo: Husqvarna TR650; Kawasaki KLR250
Odp: Kupię FJR
« Odpowiedź #88 dnia: 2018-03-23 16:31 »
Radzik, ten 2005 to... nie ma ani jednej fabrycznej naklejki - nawet kamertonów na baku - za to ma mnóstwo okleiny na sobie. Do tego ma czarne koła - fabrycznie powinna mieć srebrne. Jeśli to od zawsze w PL to dopytaj co się stało z fabrycznymi naklejkami i kolorem kół.

EDIT: przepraszam, może mieć czarne koła. To to malowanie: https://cdn.yamaha-motor.eu/design-cafe/2005/2005_fjr1300_studio03%20ps01.jpg tylko pomodzone okleiną.. Ale kamertony z baku wyparowały, są naklejki Yamaha..
jeździć nie umiem, ale lubię :)

 

Offline radzik-f

  • Czytacz
  • **
  • Wiadomości: 88
  • MoTo: Yamaha Fjr 1300
Odp: Kupię FJR
« Odpowiedź #89 dnia: 2018-03-23 17:09 »
Bak ma wymieniony, ma zdjecia ze zlotu, 4 motory sie położyły na siebie na postoju. Ma fakturę z Yamaha ze oni wymieniali bo był zgięty
Rozmawiałem z nim i twierdzi że nie miał przygód.
Kupił ją nową w leasing , ma całą książke serwisową od początku z Yamaha Szczecin, kurcze wydaje sie byc w porządku.
Tylna opona do wymiany, po wycieczce po Norwegii, boki są super ale tam jakis asfalt niby jest że środek zrobił sie płaski