Autor Wątek: FJR dla męża  (Przeczytany 15687 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Horoś

Odp: FJR dla męża
« Odpowiedź #60 dnia: 2018-02-17 20:48 »
niestety mój maz uparl się poki co ze chce jak najbardziej "oryginalny" ( bez zmienionych wydechow, szyb, menetek - nie wiem czego jeszcze). twierdzi ze sam musi zdecydować czy cos ewentualnie potem zmienić i na co.. no taki typ, już tak ma.
Ot uparty jak osioł.
Jeżeli chodzi o szybę mogę odstąpić oryginał za 66,50 zł chociaż polecam tą która na moto jest zamontowana. Mam taką samą. (mówimy o moto z Białegostoku)
Co do wydechów sam bym takie chciał. Jak mężuś posłucha jestem pewien że będzie zachwycony dźwiękiem.
Decyzja oczywiście należy do was.
Gdzieś przeczytałem takie motto
Lepiej płakać raz przy zakupie niż za każdym razem kiedy będziesz tego używać.
 

Offline Karol

  • Moto-Wolność
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1062
  • Thanked: 1 times
  • Płeć: Mężczyzna
  • MoTo: Yamaha FJR 1300
Odp: FJR dla męża
« Odpowiedź #61 dnia: 2018-02-17 20:59 »
Jestesmy coraz blizej wyprawy na Bialystok

I to jest/będzie bardzo dobra decyzja, jeśli takową podejmiecie :)
Człowiek ma prawo patrzeć na drugiego z góry tylko wówczas, kiedy chce mu pomóc się podnieść - Gabriel Garcia Marquez
Moto historia: Ogar 200, 2x WSK 125, ETZ 250, Honda CB 500, Honda Deauville 650, Yamaha FJR 1300
 

Offline JureŁ

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 6821
  • Thanked: 12 times
  • Płeć: Mężczyzna
  • MoTo: FJR 1300 była srebrna, była czarna, jest brązowa.
Odp: FJR dla męża
« Odpowiedź #62 dnia: 2018-02-17 21:10 »
Jestesmy coraz blizej wyprawy na Bialystok
Po co tak kluczyć? Było tak od razu. Wiadomo, że Siemion ma najlepszy sprzęt.  :icon_biggrin:
The Wheels need to spin.
 

Offline Student

Odp: FJR dla męża
« Odpowiedź #63 dnia: 2018-02-17 21:30 »
Horos ty dasz szybę w dobrej cenie a ja dam kominy z czarnej Dzidy a wezmę Siemionowe.
Normalnie jeden zakup a cztery szczęśliwe osoby będą.
Nie można być chujem i oczekiwać, że inni będą cię traktować z szacunkiem. To prawda stara jak świat, a do niektórych wciąż nie dociera… że na szacunek, tak samo jak na chleb, emeryturę i konto w banku, trzeba sobie zapracować.
 

Offline Solnik

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 3628
  • Thanked: 7 times
  • Płeć: Mężczyzna
  • MoTo: Komar 1974r, Honda GL 1800 2012r.
Odp: FJR dla męża
« Odpowiedź #64 dnia: 2018-02-17 21:42 »
He, he, he!
W sumie to ciekawy sposób aby na forum nabić sobie punktów :icon_rolleyes: i zrobić ciekawe/ :icon_rolleyes:/ publicyty.
 Od kilku dni interesujemy się/ ja również :nod:/ zakupem moto, przez operatywną :DirtDOG żonę, dla niezdecydowanego / jakoby!/ :embarased:  mężusia, który to niby :nono nie wie czego chce, ale jeżdzi posłusznie za władczą żoną po kraju, w poszukiwaniu jedynie słusznego, taniego :nod: a dobrego :wings: :rotfl: moto.
Kto TAM nosi spodnie :peepwall i kto będzie tym - zakupionym :icon_rolleyes: - wreszcie - chyba :rayof: moto śmigał :whoop:?
Zakrawa mi to na niezły kabaret :icon_surprised:
Ale powodzenia w poszukiwaniach :thumb
Jak mam czas to leżę i wypoczywam, jak nie mam czasu  - to tylko leżę.
 

Jacek

  • Gość
Odp: FJR dla męża
« Odpowiedź #65 dnia: 2018-02-17 21:50 »
Wiadomo, że Siemion ma najlepszy sprzęt. 
Będzie Pani zadowolona.
 

m.ostrowska

  • Gość
Odp: FJR dla męża
« Odpowiedź #66 dnia: 2018-02-17 21:53 »
Na szczęście dla wszystkich prawka na moto nie mam i nie będę miala. Jezdzic będę z tylu raz w roku :) A jeśli mogę jakos cos podpowiedzieć przy zakupie sprzeta przy pomocy waszych oczu i doswiadczenia to czemu nie?

Post złączony automatycznie: 2018-02-17 21:55
A spodnie w tym związku nosimy oboje:)
 

Offline Solnik

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 3628
  • Thanked: 7 times
  • Płeć: Mężczyzna
  • MoTo: Komar 1974r, Honda GL 1800 2012r.
Odp: FJR dla męża
« Odpowiedź #67 dnia: 2018-02-17 22:07 »
A spodnie w tym związku nosimy oboje:)
I Brawo WY!!!
Jak mam czas to leżę i wypoczywam, jak nie mam czasu  - to tylko leżę.
 

Offline Karol

  • Moto-Wolność
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1062
  • Thanked: 1 times
  • Płeć: Mężczyzna
  • MoTo: Yamaha FJR 1300
Odp: FJR dla męża
« Odpowiedź #68 dnia: 2018-02-17 22:17 »
W sumie to ciekawy sposób aby na forum nabić sobie punktów :icon_rolleyes: i zrobić ciekawe/ :icon_rolleyes:/ publicyty.

Jezu. Jedni funkcjonują tak, drudzy inaczej. Grunt, że forum się jakoś (mam nadzieję) przyda lub już się przydało i za niedługi czas w garażu zagości ta jedna jedyna wymarzona ....  :whoop: :flip: :whoop:
Człowiek ma prawo patrzeć na drugiego z góry tylko wówczas, kiedy chce mu pomóc się podnieść - Gabriel Garcia Marquez
Moto historia: Ogar 200, 2x WSK 125, ETZ 250, Honda CB 500, Honda Deauville 650, Yamaha FJR 1300
 

Falkon48

  • Gość
Odp: FJR dla męża
« Odpowiedź #69 dnia: 2018-02-17 22:17 »
Jak się nie ma co się lubcia, to się .......lubcia co się ma . :hmmm
 

Offline Kruszyn

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 3273
  • Thanked: 2 times
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zyj tak zebys byl szczesliwym
  • MoTo: yamaha fjr 2008
Odp: FJR dla męża
« Odpowiedź #70 dnia: 2018-02-17 22:40 »
Kurde ja tam bym chcial zyby moja Lidka chociaz w 20% tak sie angazowala w zakup motocykla jak kolezanka. A ja slyszalem tylko no ladna ta tez ladna a daj mi spokoj ja sie nie znam.
519317763 mój telefon
 

m.ostrowska

  • Gość
Odp: FJR dla męża
« Odpowiedź #71 dnia: 2018-02-17 22:46 »
Dzieki, to chyba komplement :) chodzi glownie o to ze są to dla nas dość duże pieniądze. Ciezko pracujemy oboje, sami bez wsparcia rodziny w dużym miescie. Cenimy każdy grosz, bo nic od nikogo za darmo nie dostaliśmy i nie dostaniemy. Chcemy te pieniądze jak najlepiej wydac. Tylko tyle

Post złączony automatycznie: 2018-02-17 22:58
A ta kanapa... perełka :) piekna
 

Offline Karol

  • Moto-Wolność
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1062
  • Thanked: 1 times
  • Płeć: Mężczyzna
  • MoTo: Yamaha FJR 1300
Odp: FJR dla męża
« Odpowiedź #72 dnia: 2018-02-17 23:38 »
chodzi glownie o to ze są to dla nas dość duże pieniądze. Ciezko pracujemy oboje, sami bez wsparcia rodziny w dużym miescie. Cenimy każdy grosz, bo nic od nikogo za darmo nie dostaliśmy i nie dostaniemy.

No właśnie.
I dlatego ludziska tu obecni polecają Siemionową Yamahę, bo znają, widzieli, macali a przede wszystkim wiedzą jak chłop o nią dbał. Dlategoż szansa, że dobrze ulokujecie swoją krwawicę jest większa.
Owszem, nawet nowy mesio AMG odebrany ze salonu pod Monachium może się spierdzielić po przejechaniu paru km, ale możliwość wystąpienia takiego zjawiska jest jak trafienie 6 w totka.
Owszem, omawiana tu przez nas Yamaha jest sprzętem używanym i różnie może funkcjonować, ale niewątpliwie jest Zadbana przez duże Z, a takie sprzęty odwdzięczają się dłuższą żywotnością i dają większego banana na twarzoczaszce ;)
Miłej nocy i Dobranoc :)


Post złączony automatycznie: 2018-02-17 23:49
niestety mój maz uparl się poki co ze chce jak najbardziej "oryginalny" ( bez zmienionych wydechow, szyb, menetek - nie wiem czego jeszcze).

To se wymontuje akcesoryjne, sprzeda, zarobi, (bo akcesoryjne droższe), i kupi oryginalne. Zostanie na dobre wino jeszcze :)
Człowiek ma prawo patrzeć na drugiego z góry tylko wówczas, kiedy chce mu pomóc się podnieść - Gabriel Garcia Marquez
Moto historia: Ogar 200, 2x WSK 125, ETZ 250, Honda CB 500, Honda Deauville 650, Yamaha FJR 1300
 

m.ostrowska

  • Gość
Odp: FJR dla męża
« Odpowiedź #73 dnia: 2018-02-18 00:10 »
Dzieki bardzo. Mezowi powiedzialam co sie dowiedzialam i odpuszczam. Nie mam nerwow do takiego niezdecydowania... niech se szuka dalej i podrozuje po próżnicy. Napewno bede podgladala forum bo fajnie tu u was. A moze sama sie zaraże choroba motocyklowa :)  do zobaczenia mam nadzieje (jesli bedzie czym jechac) z co niektorymi w Mragowie na pikniku :)
 

Offline Student

Odp: FJR dla męża
« Odpowiedź #74 dnia: 2018-02-18 08:03 »
Koleżanko wybacz nam żarty z dodatków do moto ale jako kobieta potrafisz myśleć racjonalnie.
Jeżeli szanujecie swoje cieżko zarobione pieniądze to niech mąż usiądzie w domu z kartką i policzy wszystkie dodatki które dostaje w jednym moto lub w innym.
Trochę w tym pomogę
szyba ok. 600
kanapa ok.500
kominy ok.1500-2500
stan opon....nowe ok.900
kufer ok.700
oparcie  160

Itd...itd.
Powodzenia w poszukiwaniach
Nie można być chujem i oczekiwać, że inni będą cię traktować z szacunkiem. To prawda stara jak świat, a do niektórych wciąż nie dociera… że na szacunek, tak samo jak na chleb, emeryturę i konto w banku, trzeba sobie zapracować.