Autor Wątek: Kupię Fjr z 2007r  (Przeczytany 15787 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Falkon48

  • Gość
Odp: Kupię Fjr z 2007r
« Odpowiedź #30 dnia: 2018-02-12 14:03 »
Jak dla mnie to ona na swój rocznik i przebieg za ładnie wygląda :icon_eek:
 

Primer77

  • Gość
Odp: Kupię Fjr z 2007r
« Odpowiedź #31 dnia: 2018-02-12 19:50 »
Post skasowany na prośbę autora.
 

Offline Słowik

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 3947
  • Thanked: 18 times
  • Płeć: Mężczyzna
  • MoTo: Honda VFR 1200XD Crosstourer 😁
Odp: Kupię Fjr z 2007r
« Odpowiedź #32 dnia: 2018-02-12 19:53 »
Mam ja, tylko jeszcze nie jeździłem ale Artbi i Kazik ( już pamiętam  😁) również śmigają  takimi sprzętami i z tego co wiem chwalą sobie.
Kto stoi w miejscu..... ten się cofa
 

Offline gyver

  • Administrator
  • Stały bywalec
  • ******
  • Wiadomości: 6313
  • Thanked: 65 times
  • Płeć: Mężczyzna
  • MECHANIK
  • MoTo: FJR 1300 RP23 AE, ROMET PONY 50-M-2
Odp: Kupię Fjr z 2007r
« Odpowiedź #33 dnia: 2018-02-12 20:22 »
Znam gościa, handlarz. Byłem kiedyś u niego oglądać pewną sztukę dla kolegi Mariuzz-a. Też miała być w stanie salonowym. Na miejscu okazało się, że jednak od tego stanu salonowego "nieco" odstaje. Opis jest gdzieś a forum. Pojechać zobaczyć można, nawet mieliśmy zamiar tam dziś podskoczyć z Arturem.
Pasja to nie wszystko.
 

Primer77

  • Gość
Odp: Kupię Fjr z 2007r
« Odpowiedź #34 dnia: 2018-02-12 21:10 »
Post skasowany na prośbę autora.
« Ostatnia zmiana: 2018-02-13 18:55 wysłana przez Primer77 »
 

Offline gyver

  • Administrator
  • Stały bywalec
  • ******
  • Wiadomości: 6313
  • Thanked: 65 times
  • Płeć: Mężczyzna
  • MECHANIK
  • MoTo: FJR 1300 RP23 AE, ROMET PONY 50-M-2
Odp: Kupię Fjr z 2007r
« Odpowiedź #35 dnia: 2018-02-13 22:29 »
Byliśmy, oglądaliśmy. Motocykl wygląda naprawdę ładnie i na pierwszy rzut oka nie ma się do czego przyczepić. Dekiel od alternatora cały, chłodnica nie zmęczona, korozji na wydechu prawie się nie stwierdza, sety proste, plastiki można powiedzieć też są dobrze spasowane, poza elementami czachy w okolicach zegarów. Tam też widać parę "podważanek" śrubokrętem na wskutek nieumiejętnego demontażu wypełnień. Motocykl prawdopodobnie miał malowane wszystkie 3 części czachy i boki. Różni się gradacja ziarna w lakierze i trochę grubo bezbarwnego wylane po rogach. Nie widać też śladów po wtryskarce, które zazwyczaj są widoczne. Prawdopodobnie zostały usunięte podczas matowania lakieru. Wszystkie naklejki zabezpieczające są na miejscu i nie są zalakierowane, ale sprzedający zwrócił na to uwagę, że są, więc to też daje do myślenia. Trzeba by było demontować te plastiki i patrzeć, czy pod spodem nie ma żadnych uszkodzeń. Z zewnątrz wygląda na naprawdę dobrą robotę. Nawet kołki i śruby są wszystkie i takie jak trzeba. Jest parę rys na lakierze między innymi na lusterku w dość nietypowym miejscu i o dziwo przycierka na bocznej części czachy. Zastanawia mnie to, czy przycierka nie była zrobiona celowo, żeby odwrócić uwagę i postarzyć niedawno malowany element. (Już widziałem takie praktyki) Felgi też były malowane. Wyglądają bardzo ładnie, ale w takim malowaniu nie wychodziły z fabryki. Może taki miał poprzedni właściciel kaprys, a może trzeba było je pomalować z innego powodu? Tego już nie wiem. Silnik pracuje bardzo ładnie, choć Synx-a można by (jak to Artur powiedział) zawiesić.
Pasja to nie wszystko.
 

Primer77

  • Gość
Odp: Kupię Fjr z 2007r
« Odpowiedź #36 dnia: 2018-02-13 22:54 »
Post skasowany na prośbę autora.
 

Primer77

  • Gość
Odp: Kupię Fjr z 2007r
« Odpowiedź #37 dnia: 2018-02-13 23:09 »
Post skasowany na prośbę autora.
 

Offline gyver

  • Administrator
  • Stały bywalec
  • ******
  • Wiadomości: 6313
  • Thanked: 65 times
  • Płeć: Mężczyzna
  • MECHANIK
  • MoTo: FJR 1300 RP23 AE, ROMET PONY 50-M-2
Odp: Kupię Fjr z 2007r
« Odpowiedź #38 dnia: 2018-02-13 23:43 »
Macie na myśli synchronizację przepustnic?
Tak.
Pasja to nie wszystko.
 

Offline Student

Odp: Kupię Fjr z 2007r
« Odpowiedź #39 dnia: 2018-02-14 07:59 »
Gyver pogromca salonów.... :D

Natomiast wg. mojej oceny użyto bardzo wyrafinowanych środków chemicznych aby odnowić "motór"
przy 50tys. nie ma mowy aby nie było śladów użytkowania/utleniania chociażby na śrubach a jak widać błyszczą się jak psu jaja.
A już czerwony flamasterek przy śrubkach :fpalm  może świadczyć o tym że było zdarzenie i zostało np. zrobione na nowych częściach z ASO a teraz szuka właściciela.

Ponadto kastrat a cena jak za dziewicę.


Nie można być chujem i oczekiwać, że inni będą cię traktować z szacunkiem. To prawda stara jak świat, a do niektórych wciąż nie dociera… że na szacunek, tak samo jak na chleb, emeryturę i konto w banku, trzeba sobie zapracować.
 

Falkon48

  • Gość
Odp: Kupię Fjr z 2007r
« Odpowiedź #40 dnia: 2018-02-14 08:50 »
Przy kupnie to wybrzydzamy nawet to ładne, ale jakby jakiś forumowiczów przyjechał nią na zlot to wtedy wszyscy by się tym motocyklem zachwycałli. Jaki zadbaby,  dobrze utrzymany, pewnie cały dzień siedzisz i czyścisz  itd itd  :icon_eek: :D. Coś w tym jest. :hmmm
 

Offline Student

Odp: Kupię Fjr z 2007r
« Odpowiedź #41 dnia: 2018-02-14 12:21 »
A proszę bardzo:
Kraj pochodzenia  -  Belgia.
Jeżeli nie kastrat to poproszę o wykres z hamowni.
Jeżeli jest inaczej to znaczy że dokumenty zostały sfałszowane podczas rejestracji.
Nie można być chujem i oczekiwać, że inni będą cię traktować z szacunkiem. To prawda stara jak świat, a do niektórych wciąż nie dociera… że na szacunek, tak samo jak na chleb, emeryturę i konto w banku, trzeba sobie zapracować.
 

Offline Student

Odp: Kupię Fjr z 2007r
« Odpowiedź #42 dnia: 2018-02-14 13:11 »
No bo ja piszę o Belgijce a ty o Szwajcarce.
Po to,  że jak ktoś podaje 140KM to niech mi to udowodni jeżeli moto jest z Belgii (105KM)
Nie można być chujem i oczekiwać, że inni będą cię traktować z szacunkiem. To prawda stara jak świat, a do niektórych wciąż nie dociera… że na szacunek, tak samo jak na chleb, emeryturę i konto w banku, trzeba sobie zapracować.
 

Offline vamos

Odp: Kupię Fjr z 2007r
« Odpowiedź #43 dnia: 2018-02-14 13:51 »
Mnie osobiście bardziej podoba się ,,Szwajcarka'' pomimo że ,,Belgijka'' jest w ładniejszym malowaniu.  :hmmm
Jeśli chcesz rozśmieszyć Pana Boga opowiedz Mu o swoich planach.
 

Primer77

  • Gość
Odp: Kupię Fjr z 2007r
« Odpowiedź #44 dnia: 2018-02-14 15:25 »
Post skasowany na prośbę autora.