Autor Wątek: Bogata FJR 1300 2006 ZŁOTA  (Przeczytany 7588 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline arturxjr

  • Forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 200
  • Płeć: Mężczyzna
  • MoTo: yamaha xjr
Odp: Bogata FJR 1300 2006 ZŁOTA
« Odpowiedź #15 dnia: 2017-12-07 23:18 »
Nie wiem czy te tłumiki spełniają normy do FJR. Natomiast bardzo mi się podobają, ze względu na wygląd w całości z motocyklem.  Moim zdaniem FJRa nabrała przez to bardziej "drapieżny" wygląd.
Sam mam w XJR oryginalne dłuższe kominy. Bardziej jednak podobają mi się  te krótsze ze starszych modeli.
 

Offline Student

Odp: Bogata FJR 1300 2006 ZŁOTA
« Odpowiedź #16 dnia: 2017-12-08 07:23 »
Mariusz
dobrą robotę poznaje się po detalach, jeżeli zainteresowani nie widzą w czym rzecz no cóż...przyjdzie czas może zobaczą.
Jest ogłoszenie na forum, każdy może mieć swoje zdanie, ja swoje wyraziłem jasno nie oceniałem stanu technicznego tylko subiektywny wizualny, jeżeli ktoś nie trawi opinii innych to jest od tego portal otomoto.

cena się pojawiła więc żvczymy szybkiej sprzedaży.



Nie można być chujem i oczekiwać, że inni będą cię traktować z szacunkiem. To prawda stara jak świat, a do niektórych wciąż nie dociera… że na szacunek, tak samo jak na chleb, emeryturę i konto w banku, trzeba sobie zapracować.
 

Offline Mariuzz

Odp: Bogata FJR 1300 2006 ZŁOTA
« Odpowiedź #17 dnia: 2017-12-08 11:28 »
dobrą robotę poznaje się po detalach,

To pokaż te detale, a tym czasem chwalisz tłumiki a na zdjęciu pokazujesz wyraźnie przód motocykla a komin jeszcze jest zasłonięty kufrem.
Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa.
 

Offline Slayer

  • Uzależniony
  • ****
  • Wiadomości: 779
    • Status GG
  • MoTo: Kawasaki GTR 1400 2010
Odp: Bogata FJR 1300 2006 ZŁOTA
« Odpowiedź #18 dnia: 2017-12-08 15:03 »
Wystaw za 40 000 zł, jest tego warta!
Takie okazje, robienie w wała i  szukanie jelenia to tylko na tym forum. Serio.
A kiedy przestanie mi stawać i kiedy przestanę napi*****ać, założę rodzinę i zdechnę za chwilę. Będziecie mnie tyle oglądać i tyle. A kiedy przestanę już zdychać i kiedy przestanę oddychać, przestaną mnie kurwy przeklinać i zaczną mnie mile wspominać.
 

Offline Mariuzz

Odp: Bogata FJR 1300 2006 ZŁOTA
« Odpowiedź #19 dnia: 2017-12-08 16:46 »
O kuźwa jeszcze ten. No no fajnie się tu robi.
Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa.