Autor Wątek: Kupię FJR  (Przeczytany 6606 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mors

Odp: Kupię FJR
« Odpowiedź #15 dnia: 2017-11-18 20:02 »
W drugim ogłoszeniu przebieg raczej mało realny, ile w pierwszym ma nalatane?
 

Offline arthurr

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 2604
  • Thanked: 2 times
  • Płeć: Mężczyzna
    • Status GG
  • MoTo: Husqvarna TR650; Kawasaki KLR250
Odp: Kupię FJR
« Odpowiedź #16 dnia: 2017-11-18 20:03 »
Już chciałem pytać dlaczego jednak nie ta była Marka, ale mam odpowiedź - celujesz jednak w tańsze egzemplarze..

Niebieska prawdopodobnie malowana - naklejki ma nieoryginalne i nie w tych miejscach co trzeba (na baku oryginalnie napis YAMAHA jest pod klarem i nie ma znaczka, naklejka na boczku jest inna) - to jej nie skreśla ale trzeba dojść dlaczego.
Czarna wydaje się bardziej "spójna" no i ma kufry - a to na rynku wtórnym koszt do 2 tysi. Pytanie jak mechanika..
jeździć nie umiem, ale lubię :)

 

Offline Tasior89

  • Czytacz
  • **
  • Wiadomości: 18
  • MoTo: FJR
Odp: Kupię FJR
« Odpowiedź #17 dnia: 2017-11-18 20:07 »
A co do półki cenowej może dojść i tak do 18-20 ale wolałbym coś koło 15. Tu macie opis 2 następnych zdj dorzucę jak mi się sciągną:
FJR 1300- srebrna 2003r., przebieg 70 000tys km,cala w oryginalnym malowaniu,posiada jakies delikatne zarysowania i zaprawki. Nowe opony Michelin Pilot Road,plyny,wyzsza akcesoryjna szyba,grzane manetki.
Motorek bez wkladu,osobiscie uzytkowalem ta FJR w tym sezonie i naprawde jestem pod wrazeniem tego modelu.

FJR 1300 - granatowa 2005r,przebieg cos ponad 40 000tys km,byla cala przemalowana(ten sam kolor) - bezwypadkowa,byla poprostu troche "poobijana". Powinienem miec jeszcze gdzies foto przed malowaniem na drugim telefonie. Nowe opony,filtr,plyny. Bez wkladu.
Na zdjeciach widac nie poskrecane wypelnienia przy zegarach,poniewaz wyjalem juz akumulator na zime...nie bylo juz czasu tego dzis ogarnac do zdjec bo szarowka sie robila.

Ogolnie obie FJR widac ze byly na biezaco serwisowane,sa czyste i nie umeczone.
Silniki w obu pieknie pracuja,tarcze klocki bez zarzutu. Zawieszenie suche.
Obie sprowadzone z Kanady w tym roku. Zrejestrowane w PL na mnie.
Srebrna umowa kupna - sprzedazy. Granatowa rachunek-kupujacy zwolniony z oplat skarbowych.
W razie jakichkolwiek pytan prosze pisac lub dzwonic. Pozdrawiam
 

Offline Tasior89

  • Czytacz
  • **
  • Wiadomości: 18
  • MoTo: FJR
Odp: Kupię FJR
« Odpowiedź #18 dnia: 2017-11-18 21:11 »
Ktoś coś o tych 3 ostatnich sztukach?
 

Offline arthurr

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 2604
  • Thanked: 2 times
  • Płeć: Mężczyzna
    • Status GG
  • MoTo: Husqvarna TR650; Kawasaki KLR250
Odp: Kupię FJR
« Odpowiedź #19 dnia: 2017-11-18 21:47 »
Chyba dwóch? Wyglądają w miarę kompletnie i oryginalnie. Granatowej "spadły" odblaski z kufrów - powinny być jeśli moto zza wielkiej wody.  Zdjęć mało i nic więcej nie można powiedzieć, jeśli obie są w jednym miejscu to dobrze - będzie można bezpośrednio porównać.
jeździć nie umiem, ale lubię :)

 

Offline Tasior89

  • Czytacz
  • **
  • Wiadomości: 18
  • MoTo: FJR
Odp: Kupię FJR
« Odpowiedź #20 dnia: 2017-11-18 22:03 »
3 jeszcze ten link z grupy na facebook... granatowa malowana w PL gość ma rzekomo foty przed malowaniem... podeślij adres mail to wyśle więcej fotek to ocenisz fachowym okiem. Artur na gg podesłałem coś więcej
 

Offline Tasior89

  • Czytacz
  • **
  • Wiadomości: 18
  • MoTo: FJR
Odp: Kupię FJR
« Odpowiedź #21 dnia: 2017-11-19 22:30 »
Coś tam pooglądałem dziś, Wasze opinie się w większości sprawdziły. Dziękuję.