Autor Wątek: Trzewiki wojskowe.  (Przeczytany 3287 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

arturszczecin

  • Gość
Trzewiki wojskowe.
« dnia: 2017-10-01 19:21 »
Post skasowany na prośbę autora
 

Offline Mors

Odp: Trzewiki wojskowe.
« Odpowiedź #1 dnia: 2017-10-01 19:26 »
Za brązowe od dzisiaj emeryturę obcinają  :vardy
 

Offline artbi

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1690
  • Thanked: 7 times
  • Płeć: Mężczyzna
  • MoTo: FJR 1300AS RP28 , WSK Bąk,Romet Pegaz,Motorynka
Odp: Trzewiki wojskowe.
« Odpowiedź #2 dnia: 2017-10-01 20:25 »
To wojskowe nie bardzo to widzę
 

Offline marcin62

  • Forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 113
  • MoTo: FJR1300AS 2010 r.
Odp: Trzewiki wojskowe.
« Odpowiedź #3 dnia: 2017-10-01 22:43 »
ja preferuję MON 928 w Zimniejsze ale i 919 bajka. I kurka nie raz żałowałem że 919 nie zabrałem na wyjazd, a nie  pseudo tanie motocyklowe, ale polecam choć tych brązowych na nogach nie miałem. ;-)

i tez 928 mogę nówki sprzedać 07/2008 31 rozmiar to pi oko 46min-47 goretex etc. opisy są dokładne nie noszone he. Demar nie Kupczak, plan nie podam...he  :bmwrider :cooltu
a mieliśmy też dobre ale się rozklejały tam w ciepłych "jasne ;-)"; mogę zamienić na jasne.... :icon_eek:
« Ostatnia zmiana: 2017-10-01 23:44 wysłana przez marcin62 »
 

Offline bart

Odp: Trzewiki wojskowe.
« Odpowiedź #4 dnia: 2017-10-02 10:46 »
Mój kolega jeździ w wojskowych butach, mówił że nigdy nie puściły wody nawet w największe ulewy no i że do chodzenia też bez porównania lepsze od motocyklowych. Używacie takich na moto? Jeśli tak, to których modeli?
 

Offline Mario_75

  • Forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 367
  • Thanked: 1 times
  • MoTo: FJR1300 - w końcu ją mam!; FZ8;
Odp: Trzewiki wojskowe.
« Odpowiedź #5 dnia: 2017-10-02 10:52 »
Mój kolega jeździ w wojskowych butach, mówił że nigdy nie puściły wody nawet w największe ulewy no i że do chodzenia też bez porównania lepsze od motocyklowych. Używacie takich na moto? Jeśli tak, to których modeli?

Znam takich co jeżdzą... ale ja tego nie rozumiem.
Chyba, że kogoś nie stać na buty motocyklowe. Wtedy oczywiście lepiej w wojskowych niż w trampkach...

Z założenia buty motocyklowe mają chronić newralgiczne miejsca. Buty wojskowe, nie mają żadnych ochraniaczy (palce, kostka, piszczele), są niskie i w razie "W" często piszczel łamie się w 3-4 miejscach.
Odradzam.

Mój kumpel właśnie w takich latał... i właśnie to go spotkało.
Lepiej w tej cenie kupić jakieś buty  mniej znanej firmy (np. Forma, Roleff itp) niż latać w byle czym.
 

Offline emil

Odp: Trzewiki wojskowe.
« Odpowiedź #6 dnia: 2017-10-02 13:33 »
Eno, buty na moto też są do kostek, więc argument z ochroną piszczela odpada, spodnie moto też mają wkładki kolanowo-piszczelowe.
Forma akurat nie jest mniej znana ;-) latam od 10 lat aktualnie w drugiej parze, nie do zabicia.

Artur, a jakieś inne buty wojskowe, ale czarne, do wypastowania, bo takie to nie wiem jak się w mokrym sprawdzą, skoczki czy coś nowszego rozmiar 43 będziesz miał?
 

Offline emil

Odp: Trzewiki wojskowe.
« Odpowiedź #7 dnia: 2017-10-02 14:38 »
Eno bez jaj, musiałbym sprawdzić tylko rozmiar, miałem kiedyś skoczki i były ok, ale zeszły... A na wieś to zajebiste trzewia :) myślę jeszcze o spodniach z rip-stopu, ale to jak co walnę PW.