Autor Wątek: FJ 1200 airbox wraz z gumami + filtry stożkowe+ przewody stalowe  (Przeczytany 2798 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ziabsko

  • Forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 168
  • Płeć: Mężczyzna
  • MoTo: Yamaha FJ 1200 3XW
Witajcie :icon_biggrin:

mam do sprzedania:

1. airbox  filtra powietrza do 3XW bez gum zdjęcie zrobię niebawem - cena 50 zł,
2. 4 gumy airboxa do wersji przedliftowej, w bdb stanie elastyczne i nie popękane, w jednej sztuce delikatne przerwanie nie wpływające na pracę silnika (widać na zdjęciach) - towar trudny do dostania, dlatego cena 40 zł/sztukę,w ASO Yamaha Rzeszów cena za sztukę 200 zł.......................... :vardy
3. przewody w stalowym oplocie na przód (3 sztuki), niestety 2 nakrętki są pęknięte do wymiany, przewody szczelne - cena 80 zł za całość.
4. komplet czterech filtrów stożkowych, części nowe średnica 54 mm - cena 20 zł/sztukę.

Jeśli ktoś chętny to zapraszam :D





 

Offline ziabsko

  • Forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 168
  • Płeć: Mężczyzna
  • MoTo: Yamaha FJ 1200 3XW
zgodnie z poprzednia wiadomością załączam zdjęcia airboxa, ceny sa negocjowalne, także śmiało piszcie propozycje :mwink:

Pozdrawiam  :icon_biggrin:
 

Offline Frytejro

  • Forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 130
  • Płeć: Mężczyzna
  • MoTo: FJ1200 3CY `88, AWO 425s-Bobber
Skoro ceny negocjowalne to ja mogę wziac komplet tych gum do airboxa za tą cene co jest ale wysyłka taka która nie zgonie w czeluściach poczty  w cenie ? :D  :popcorn:
 

Offline ziabsko

  • Forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 168
  • Płeć: Mężczyzna
  • MoTo: Yamaha FJ 1200 3XW
Frytejro info poszło do Ciebie na PW :nod:

Post złączony automatycznie: 2017-06-20 08:02
Gumy airboxa sprzedane, pozostała cała reszta :thumb
« Ostatnia zmiana: 2017-06-20 08:02 wysłana przez ziabsko »
 

Offline ziabsko

  • Forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 168
  • Płeć: Mężczyzna
  • MoTo: Yamaha FJ 1200 3XW
odświeżam wątek
 

Offline ziabsko

  • Forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 168
  • Płeć: Mężczyzna
  • MoTo: Yamaha FJ 1200 3XW
z rzeczy z tytułu został tylko airbox, który zawadza mi w garażu, cena z wcześniejszej wiadomości jest nieaktualna oddam chętnemu za grosze :thumb