Autor Wątek: Kolektory wydechowe wraz z mocowaniami FJ 1200  (Przeczytany 2350 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ziabsko

  • Forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 168
  • Płeć: Mężczyzna
  • MoTo: Yamaha FJ 1200 3XW
Kolektory wydechowe wraz z mocowaniami FJ 1200
« dnia: 2016-10-11 09:38 »
Witajcie :icon_biggrin:

Z racji sprzedaży tłumików wraz z puszką pod silnikiem do Karsona zostały mi na zbyciu kolektory wydechowe + mocowania do głowicy więcej w linku:

https://www.olx.pl/oferta/yamaha-fj-1200-xjr-kolektory-wydechowe-kompletne-CID5-IDhXm0B.html

cena na forum niższa 130,00 zł przesyłka GRATIS  :mwink:
jak ktoś jest chętny to zapraszam :D
 

Karson

  • Gość
Odp: Kolektory wydechowe wraz z mocowaniami FJ 1200
« Odpowiedź #1 dnia: 2016-10-14 13:53 »
Witajcie :icon_biggrin:

Z racji sprzedaży tłumików wraz z puszką pod silnikiem do Karsona zostały mi na zbyciu kolektory wydechowe + mocowania do głowicy


Potwierdzam, kominy i pucha przyszły w środę  :thumb Wszystko w bardzo dobrym stanie, w czwartek założyłem i odpaliłem.
Teraz FJ-ta mruczy lepiej niż "Tygrys"  ;-) :D Ale "Tygrys" niebawem też zacznie donośniej mruczeć  ;-) :D

 Ziabsko, jest OK.  :thumb Pozdrawiam. 
 

Offline ziabsko

  • Forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 168
  • Płeć: Mężczyzna
  • MoTo: Yamaha FJ 1200 3XW
Odp: Kolektory wydechowe wraz z mocowaniami FJ 1200
« Odpowiedź #2 dnia: 2016-10-14 14:22 »
Potwierdzam, kominy i pucha przyszły w środę  :thumb Wszystko w bardzo dobrym stanie, w czwartek założyłem i odpaliłem.
Teraz FJ-ta mruczy lepiej niż "Tygrys"  ;-) :D Ale "Tygrys" niebawem też zacznie donośniej mruczeć  ;-) :D

 Ziabsko, jest OK.  :thumb Pozdrawiam. 

Ciesze się z zadowolenia kolegi Karsona  :icon_biggrin: jak ktoś kupi kolektory też będzie zadowolony :nod:
 

Offline ziabsko

  • Forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 168
  • Płeć: Mężczyzna
  • MoTo: Yamaha FJ 1200 3XW
Odp: Kolektory wydechowe wraz z mocowaniami FJ 1200
« Odpowiedź #3 dnia: 2016-10-24 08:09 »
odświeżam temat