Autor Wątek: Niespodzianka dla męża  (Przeczytany 16270 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Justyna

  • Czytacz
  • **
  • Wiadomości: 33
Niespodzianka dla męża
« dnia: 2016-08-21 10:47 »
Witam proszę o Waszą pomoc.Byłam dziś umówiona na oglądanie motoru ale pan chyba w ostatniej chwili zrezygnował i napisał mi wczoraj o 23 że nie aktualne.Znalazłam inną ofertę i proszę o Waszą opinię.
Yamaha FJR 1300

Łęczyca, łęczycki, Łódzkie Dodane o 13:10, 10 sierpnia 2016, ID ogłoszenia: 250996557
 
Jeśli ktoś miał by możliwość ją obejrzeć osobiście była bym wdzięczna :cheesy:
 

Offline bart

Odp: Niespodzianka dla męża
« Odpowiedź #1 dnia: 2016-08-21 10:51 »
Byłam dziś umówiona na oglądanie motoru ale pan chyba w ostatniej chwili zrezygnował i napisał mi wczoraj o 23 że nie aktualne.

Justyna, ten z Kalisza?
 

Offline Justyna

  • Czytacz
  • **
  • Wiadomości: 33
Odp: Niespodzianka dla męża
« Odpowiedź #2 dnia: 2016-08-21 12:36 »
tak ten z Kalisza :(
 

Offline bart

Odp: Niespodzianka dla męża
« Odpowiedź #3 dnia: 2016-08-21 12:47 »
Hmm, mówił mi że najprawdopodobniej wyszukuje maszynę na wiosnę i wystawi ponownie. Nic nie poradzisz.
 

Offline Justyna

  • Czytacz
  • **
  • Wiadomości: 33
Odp: Niespodzianka dla męża
« Odpowiedź #4 dnia: 2016-08-21 12:53 »
No  trudno  ;-)
 

Offline gyver

  • Administrator
  • Stały bywalec
  • ******
  • Wiadomości: 6317
  • Thanked: 65 times
  • Płeć: Mężczyzna
  • MECHANIK
  • MoTo: FJR 1300 RP23 AE, ROMET PONY 50-M-2
Odp: Niespodzianka dla męża
« Odpowiedź #5 dnia: 2016-08-21 17:49 »
Justyna, a dlaczego nie kupisz tej z Hyżna, co Marek77 oglądał? Wypowiadał się o niej raczej w superlatywach. Sprzedana już?
Pasja to nie wszystko.
 

Offline bart

Odp: Niespodzianka dla męża
« Odpowiedź #6 dnia: 2016-08-21 20:27 »
Motocykl z kaliszewa ma pełne wyposażenie, kufry, osłony na nogi, manetki grzane, kanapę akcesoryjną, szybę też, akrapovica wydechy i może jeszcze coś.
Rozmawiałem z gościem i byłem u niego. Okazało się że to mój kolega, ale nie jeździliśmy razem już dawno. Moto ma 7 lat i  na 100%% przez ten czas nie miał gleby. Wcześniej raczej też nie. Na liczniku chyba 49 tyś. ale to na pewno druga stówka się nakręcała, chociaż twierdził że nie. Jednak najważniejsze było to, ze moto nie chciało chodzić. Tzn. odpalał i chodził całkiem ładnie ale kiedy ssanie się wyłączało to silnik gasł. Przy podtrzymywaniu manetką chodził ok. Powiedziałem mu żeby podkręcił obroty i faktycznie przestał gasnąć. Mówił mi że zostawił go na zeszłą zimę z niemal pustym zbiornikiem i po odpaleniu na wiosnę zaczął się cyrk. Nie naprawiał bo kupił GSa. Nie wiem czy cyka, bo chodził na ssaniu. Na kompie brak błędów.
 

Offline bart

Odp: Niespodzianka dla męża
« Odpowiedź #7 dnia: 2016-08-21 21:16 »
No ok, ale nie można go cofnąć? A, abs i ładne niemal nowe opony. Fajna maszyna, powiedziałem że za dychę wezmę ale tylko się śmiał. Gościu niemal zawsze jeździł z żoną, nawet kiedyś pytałem czy to córka bo taka drobna kobitka :-).
 

Offline bart

Odp: Niespodzianka dla męża
« Odpowiedź #8 dnia: 2016-08-21 21:23 »
Koleś mówił że jeśli nie sprzeda z ogłoszenia, to zrobi wolne obroty przez zimę i wystawi ponownie wiosną.
 

Offline gyver

  • Administrator
  • Stały bywalec
  • ******
  • Wiadomości: 6317
  • Thanked: 65 times
  • Płeć: Mężczyzna
  • MECHANIK
  • MoTo: FJR 1300 RP23 AE, ROMET PONY 50-M-2
Odp: Niespodzianka dla męża
« Odpowiedź #9 dnia: 2016-08-21 21:27 »
Pawełku mimo bardzo dobrego stanu motocykla, cena jego to 14,5 tyś. Poniżej tej ceny facet nie spuści.
I wcale mu się nie dziwię.
Cytuj
Motocykl bez kufrów i zdławiony.
To chyba akurat jest najmniejszy problem. Można to zrobić w terminie późniejszym.

Justyna, ja bym zrobił tak:
Kupił bym ten motocykl z Hyżna, za jakiś czas jak znajdzie się na to budżet, dokupił bym do niego kufry, następnie odblokował .
Ogólny stan motocykla rekompensuje brak tych kufrów i brak pełnej mocy.
Gorzej będzie, jak kupisz jakieś "żelazo" i dopiero się zacznie rzyganie kasą na lewo i prawo. A przy tych rocznikach jest to już bardzo prawdopodobne. Usterka, o której pisze bart może okazać się jakąś błahostką, a może skończyć się wymianą drogich elementów. Oczywiście _ja_ bym tak zrobił. Ty zrobisz jak chcesz.
Pasja to nie wszystko.
 

Offline gyver

  • Administrator
  • Stały bywalec
  • ******
  • Wiadomości: 6317
  • Thanked: 65 times
  • Płeć: Mężczyzna
  • MECHANIK
  • MoTo: FJR 1300 RP23 AE, ROMET PONY 50-M-2
Odp: Niespodzianka dla męża
« Odpowiedź #10 dnia: 2016-08-21 21:44 »
ale decyzja należy do Justyny z mężem.
Ależ oczywiście, że tak. Ja tylko napisałem co ja bym zrobił w takiej sytuacji.
Pasja to nie wszystko.
 

Offline Justyna

  • Czytacz
  • **
  • Wiadomości: 33
Odp: Niespodzianka dla męża
« Odpowiedź #11 dnia: 2016-08-21 21:56 »
Dziękuję koledzy za wyczerpujące odpowiedzi ale ta  zblokowana odpada a jeśli chodzi o tą z Hyżnej była po przewrotce i miała robioną lewą stronę i dlatego stelaż szyby jest nie równy jak to widać na zdjęciu...A proszę o waszą opinię odnośnie tego motocykla....


http://olx.pl/oferta/yamaha-fjr-1300-CID5-IDgZ9Fz.html#491b33e39e

Post złączony automatycznie: 2016-08-21 22:02
 

Offline Justyna

  • Czytacz
  • **
  • Wiadomości: 33
Odp: Niespodzianka dla męża
« Odpowiedź #12 dnia: 2016-09-25 15:29 »
Koledzy dalej nic ciekawego nie znalazłam dla tego mojego męża :(

Możecie coś powiedzieć o tych dwóch motorach

http://www.olx.pl/oferta/yamaha-fjr-1300-abs-tempomat-polecam-CID5-IDhz47d.html#fccaa03108
 
ten to handlarz,dzwoniłam do niego i mówił ze jest wszystko dobrze,tylko mi się nie podobają z przodu tarcze bo są wytarte do połowy a nie całe i lewy tłumik jest za bardzo wygięty w lewo,nie wiem czy tak ma być

http://allegro.pl/yamaha-fjr-1300-a-i6513430485.html     a ten to jest osoba prywatna ma go dwa sezony

A może koś z forum będzie sprzedawać swoją maszynę pod koniec sezonu to jeszcze trochę poczekam z kupnem :grin:
 

Offline Fido

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 5618
  • Thanked: 9 times
  • Płeć: Mężczyzna
  • MoTo: FJ 1200 , ZAP 1200 , CBX 550F,Mini Bike
Odp: Niespodzianka dla męża
« Odpowiedź #13 dnia: 2016-09-25 16:31 »
Jakby się mężowi nie podobał ten prezent to z chęcią nieodpłatnie go przyjmę.
 

Offline Justyna

  • Czytacz
  • **
  • Wiadomości: 33
Odp: Niespodzianka dla męża
« Odpowiedź #14 dnia: 2016-09-25 16:35 »
Ok wezmę Cię pod uwagę:)